Komentar je napisan: 12. jul 2020.

Hotel na izuzetnoj lokaciji sa odličnim Welness i SPA centrom,fantastičnom hranom,internetom.Jedina zamerka je soba koja je ispod nivoa hotela,osim kupatila koje je renovirano.Zaposleni u hotelu su neverovatno ljubazni i uvek na usluzi.U svakom slučaju,ovo je objekat koji zaslužuje pohvalu.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku Nesa28
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Proveo sam sa suprugom 4 dana u ovom lepom hotelu, gde su nam nenametljivi ali nadasve gostoljubivi domaćini omogućili da se osećamo opušteno i uživamo u čarima ovog planinskog mesta. Sve je proteklo kako treba, počev od čiste i solidno uređene sobe, raznovrsne i ukusne hrane serviranje po principu švedskog stola i lepo osmišljenog SPA centra. Osoblju sve pohvale!

Datum boravka: decembar 2019.
Hvala korisniku bnovakovic
MiodragI14, Menadžer objekta Hotel Olimp, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. decembar 2019.

Poštovani gospodine Novaković,
zahvaljujmo se na veoma lepim i biranim rečima.Drago nam je da smo ispunili vaša očekivanja.Biće nam zadovoljstvo da vas ponovo ugostimo.
Vama i vašoj porodici želimo dobro zdravlje i svako dobro.
S poštovanjem,
Uprava hotela.

Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Soba cista,uredna,prostrana. Bazen i jakuzi odlicni. Hrana ukusna,raznovrsna,domaca. Osoblje ljubazno. Konobari posebno ljubazni. I kad mislite da ne moze biti vise ljubaznosti iznenade vas jos nekom sitnicom. I tako svakoga dana. Prema djeci posebno obazrivi i pazljivi.

Datum boravka: novembar 2019.
Hvala korisniku Azrakovacevic
MiodragI14, Menadžer objekta Hotel Olimp, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. decembar 2019.

Poštovana porodico Kovacevic,
zahvaljujemo se na divnim rečima.Trudićemo se i ubuduće da maksimalno udovoljimo željama i potrebama svih gostiju.Želimo vam svako dobro.
S poštovanjem,
Uprava hotela,

Komentar je napisan: 16. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Zlatibor prelijep. Poslije duge setnje obroncima i odličnog ručka u večernji časovima dobro dođe malo opuštanja. Za to sam izabrao Hotel Olimp i nisam se pokajao odličan bazen tri vrste sauna jakuzzi slana soba sve u svemu odlično.

Datum boravka: novembar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku jaksagbl
Komentar je napisan: 27. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Postovani,
U odnosu na proslu godinu kada smo bili vasi gosti 7 dana ove godine smo ostali samo 2 dana skratili smo nas boravak zbog hladne vode u bazenu i djakuziju gde nasa deca koja su bila mladja nisu izlazila po 2 , 3 h neprestano. Ove godine se retko ko i kupao u bazenu i djakuziju ...gosti su ulazili na 5 min max i izlazili odmah...na pitanje zasto je voda hladnija rekli su da je to temperatura ali je za 5 - 7 stepeni bila manja nego prosle godine...pogotovo u djakuziju....znam da van sezone i manjeg broja gostiju sve varira i to razumem , ali minimum standarda mora uvek da se ispostuje pogotovo u hotelu sa 4 * ili da se naglasi prilikom rezervacije !!!

Datum boravka: septembar 2018.
2  Hvala korisniku bogdanbocaft