“Bacen novac”
Komentar o hotelu Milunka's Cottage Restaurant

Milunka's Cottage Restaurant
Rangiran na 41. mestu od 44 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 7. januar 2021.

Hrana losa, proja bajata suva, pastrmka suva, vrganji koji zapravo nisu vrganji... jedino sto valja je pita sa sljivama. Nikada vise.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Nalebg

Komentar je napisan: 4. novembar 2020.

Nije nam dozvoljeno da udjemo sa bebom u kolicima, dok je manjim kucnim ljubimcima dozvoljeno!!!Ponudjeno je da sednemo na terasu gde niko nije sedeo, jer je bilo bas hladno!

1  Hvala korisniku Lidija_2112
Komentar je napisan: 6. septembar 2020.

Precenjen restoran. Svinjski file u sosu od vrganja nema sos već samo vrganje preko mesa. Ostala jela su bila ok. Ponuda piva je ograničena. Dugo smo čekali da se hrana spremi. Za psa nam je rečeno da je u redu ako je pas manji. Restoran je ili pet friendly ili nije, ovaj pseći rasizam je bezobrazan.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku 550emilijad
Komentar je napisan: 18. avgust 2020.

Pre par godina smo jeli kod Milunke domaca kuvana jela i bila su odlicna. Ove godine smo jednom jeli rostilj i prosecnu ocenu bih dala. Na rostilj se ne bih vratila.

Hvala korisniku Taki178
Komentar je napisan: 13. jun 2020.

Prezadovoljni smo i sigurno dolazimo ponovo. Bogato, preukusno i obimno. Nikada nisam jela lepše uštipke. Topla preporuka.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku JecaMeda

Putnici koji su gledali informacije o mestu Milunka's Cottage Restaurant gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Milunka's Cottage Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!