“Divan ambijent, hrana jako ukusna 👌”
Komentar o hotelu Milunka's Cottage Restaurant

Milunka's Cottage Restaurant
Rangiran na 39. mestu od 44 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 25. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Ok lokacija, divan ambijent unutra. Ima i pušački i nepušački deo. Hrana je jako ukusna, uvek sveža, porcije su dovoljno velike. Osoblje ljubazno. Velika preporuka

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Alex1989s

Komentar je napisan: 2. februar 2021.

Ulazak sa bebim nije dozvoljen??? Na planini gde su mahom roditelji sa decom, kolica u restoranu nisu dozvoljena, a i basti ne sluze hranu? Mozete bebu staviti u njihovu hranilicu, a ako beba ne sedi jos, sta da se radi, uzmi ili ostavi. Poslovnost ispod svakog nivoa. Sad pa nikad smo dosli.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku MMarija24
Komentar je napisan: 7. januar 2021.

Hrana losa, proja bajata suva, pastrmka suva, vrganji koji zapravo nisu vrganji... jedino sto valja je pita sa sljivama. Nikada vise.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Nalebg
Komentar je napisan: 4. novembar 2020.

Nije nam dozvoljeno da udjemo sa bebom u kolicima, dok je manjim kucnim ljubimcima dozvoljeno!!!Ponudjeno je da sednemo na terasu gde niko nije sedeo, jer je bilo bas hladno!

1  Hvala korisniku Lidija_2112
Komentar je napisan: 6. septembar 2020.

Precenjen restoran. Svinjski file u sosu od vrganja nema sos već samo vrganje preko mesa. Ostala jela su bila ok. Ponuda piva je ograničena. Dugo smo čekali da se hrana spremi. Za psa nam je rečeno da je u redu ako je pas manji. Restoran je ili pet friendly ili nije, ovaj pseći rasizam je bezobrazan.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku 550emilijad

Putnici koji su gledali informacije o mestu Milunka's Cottage Restaurant gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Milunka's Cottage Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!