“Odusevljenje pa razocarenje”
Komentar o hotelu Central Inn Gastro Bar

Central Inn Gastro Bar
Rangiran na 3. mestu od 41 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Prvi put smo porodicno dosli u ovaj restoran nakon citanja preporuka na internetu. Prvi dan u restoranu je bio savrsen,osoblje je veoma usluzno,restoran je moderan i cist,a hrana koju smo porucili prvi dan je bila cista 10! Toliko nam se svidelo da smo resili da ponovo porucimo ali dostavom u apartman. Medjutim, Hambruger koji je prvi put bio savrsen je drugi put bio grozan. Osecao se malo cudan miris mesa dok smo ga jeli pa sam ja nakon dva griza stala a suprug ga je pojeo ceo i povratio. Takosi su bili ukusni ali nalazili smo pilece sitne koskice u jelu jer meso ocigledno nije bilo dobro samleveno. Pica im je ok ali malo je testo bilo svugde zagorelo. Cevapi za decu su bili dobri,kao i makaroni. Teleca supa je losa i kuvar ne bi smeo vise da je pravi posto ocigledno da to ne zna. Salate im nisu lose,one zelene iz kesice sto se kupe u supermarketu. Ono sto nam se nije dopalo u restoranu je da nije bilo odvojenog prostora za nepusace pa dok jedete morate i da se gusite pored pusaca do vas. Isto tako,nisu se postovale mere u sred pandemije da jedan sto do vas bude slobodan za nesedenje. Restoran je u samom centru i lako se pronalazi.

Hvala korisniku bgdser

Komentar je napisan: 6. septembar 2020.

Na prvom mestu pohvala za osoblje!
Cistoca objekta za svaku pohvalu.
Izbor hrane i pica odlican. U moru istih ponuda u okolini, ovo je pravo osvezenje. Cak i za nekoga ko preferira cisto tradicionalno, makar jednom prilikom svratiti ovde i probajte nesto iz njihove ponude. Cene totalno korektne.
Sve preporuke.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku djzecky83
Komentar je napisan: 29. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan ambijent, usluga i cene. Svaka preporuka. Autentican je i odskače od vecine lokala na Zlatiboru. Osoblje ljubazno.

1  Hvala korisniku sparta09
Komentar je napisan: 8. avgust 2020.

Najbolja usluga defintivno. Restoran je super sredjeno, osoblje je maldo i ljubazno. Hrana je odlicna. Stvarno sve je super

Hvala korisniku Krejax
Komentar je napisan: 3. jul 2020.

U donjem delu restorana nalazi se peć na drva u kojoj se peče odlična pica po italijanskom receptu. Možete sesti pored, razgovarati sa pica majstorom Momčilom dok kreira picu po vašem ukusu. Zanat je pekao u Italiji i Malti a sada zbog korone imamo sreću da je ostao u Srbiji i pripreme za nas. Testo je od italijanskog graham brašna i po napolitanskom receptu debljih ivica.moze se probati i zlatiborska verzija pastrmajlije. Porcije više nego obilne. Za svaku preporuku

1  Hvala korisniku NenadD152

Putnici koji su gledali informacije o mestu Central Inn Gastro Bar gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Central Inn Gastro Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!