Komentar je napisan: 14. avgust 2020.

Ovo je zaista jako lep, mali hotel. Iznenadila nas je ljubaznost. Soba izuzetno čista, posteljina snežno bela, a kupatilo sija! Osoblje hotela izuzetno ljubazno. Toliko da vam se čini da ih sve odavno poznajete. Doručak raznovrstan, za svakog se nađe po nešto i to jako dobro. I sve sveže, domaćinsko. Svakako da ćemo ponovo doći.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku MasaVuk
Komentar je napisan: 28. januar 2020.

Nov i kompletno opremljen hotel sa apartmanima. Nisu samo sobe u pitanju vec bukvalno dobijete ceo stan sa svom opremom. Posto smo bili sa maim detetom to nam mnogo znaci. Dobili smo krevetac, i imali savrsene uslove. Higijena je besprekorna a oseblje ljubazno. Jako lepo mesto za pristojan novac!!!

Hvala korisniku jovanp682
Komentar je napisan: 26. januar 2020.

Iskoristili smo promo januarsku ponudu i mini odmor proveli na Zlatiboru.Izuzetni su utisci koje nosimo.Studio premium apartman u aparhotelu All Seasons zasluzuje cistu desetku.Enterijer je moderan i veoma je prijatno boraviti u studiju.Odlicno je grejanje, osvetljenje je moderno a namestaj potpuno nov.Kupatilo je luksuzno i u divnim bez tonovima, savrseno opremljeno.Osoblje zasluzuje sve pohvale, bas umeju da vas prijateljski docekaju i obrate vam se pravim recima, znaju da stvaraju prijatelje.Veoma su efikasni, posebno Tajana koja je za 25 minuta od slanja mog prvog maila potvrdila rezervaciju za sledeci dan.Topla preporuka za pravi i udoban odmor u aparhotelu za sva godisnja doba - All Seasons na Zlatiboru ispod pansiona Golija.

Hvala korisniku Xenya734
Komentar je napisan: 19. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Objekat je nov cist iznad svih ocekivanja.osoblje ljubazno.lokacija u samom centru.sve preporuke za ovaj objekat a ja cu uvek rado svracati.prezadovoljni smo.retko je naci ovako kompletno utedjen obkekat u kojem se tako prijatno osecate.ulepsali su nam odmor.

Hvala korisniku jagospera
Komentar je napisan: 23. januar 2020.

Datum boravka: decembar 2019.