Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Priceline54 US$
eDreams54 US$
Agoda.com54 US$
Tripadvisor54 US$
Expedia.com
Hotels.com
Prikaži svih 11 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri po sobi sa promenljivim brojem kreveta u skladu sa pravilima objekta, a one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 13. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Na ovaj smestaj smo sasvim slucajno naisli na internetu, bukirali ga porodicno i odusevili se! Sve nam se svidelo od lepog,toplog i cistog apartmana do fenomenalnih ljudi koji tamo rade. Osoblje je nenormalno usluzno i fino,od recepcije do kantine restorana gde smo doruckovali. Naseg pretposlednjeg dana su otvorili i malu igraonicu za decu i ona su uzivalaApsolutno nemamo nijednu zamerku i znamo da cemo se opet vratiti,samo da se odrzava ovaj nivo. Sve pohvale.

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku bgdser
Komentar je napisan: 14. avgust 2020.

Ovo je zaista jako lep, mali hotel. Iznenadila nas je ljubaznost. Soba izuzetno čista, posteljina snežno bela, a kupatilo sija! Osoblje hotela izuzetno ljubazno. Toliko da vam se čini da ih sve odavno poznajete. Doručak raznovrstan, za svakog se nađe po nešto i to jako dobro. I sve sveže, domaćinsko. Svakako da ćemo ponovo doći.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku MasaVuk
Komentar je napisan: 28. januar 2020.

Nov i kompletno opremljen hotel sa apartmanima. Nisu samo sobe u pitanju vec bukvalno dobijete ceo stan sa svom opremom. Posto smo bili sa maim detetom to nam mnogo znaci. Dobili smo krevetac, i imali savrsene uslove. Higijena je besprekorna a oseblje ljubazno. Jako lepo mesto za pristojan novac!!!

Hvala korisniku jovanp682
Komentar je napisan: 26. januar 2020.

Iskoristili smo promo januarsku ponudu i mini odmor proveli na Zlatiboru.Izuzetni su utisci koje nosimo.Studio premium apartman u aparhotelu All Seasons zasluzuje cistu desetku.Enterijer je moderan i veoma je prijatno boraviti u studiju.Odlicno je grejanje, osvetljenje je moderno a namestaj potpuno nov.Kupatilo je luksuzno i u divnim bez tonovima, savrseno opremljeno.Osoblje zasluzuje sve pohvale, bas umeju da vas prijateljski docekaju i obrate vam se pravim recima, znaju da stvaraju prijatelje.Veoma su efikasni, posebno Tajana koja je za 25 minuta od slanja mog prvog maila potvrdila rezervaciju za sledeci dan.Topla preporuka za pravi i udoban odmor u aparhotelu za sva godisnja doba - All Seasons na Zlatiboru ispod pansiona Golija.

1  Hvala korisniku Xenya734
Komentar je napisan: 19. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Objekat je nov cist iznad svih ocekivanja.osoblje ljubazno.lokacija u samom centru.sve preporuke za ovaj objekat a ja cu uvek rado svracati.prezadovoljni smo.retko je naci ovako kompletno utedjen obkekat u kojem se tako prijatno osecate.ulepsali su nam odmor.

Hvala korisniku jagospera