“Seljacki fazoni i neobicni trikovi.”
Komentar o hotelu Grand Restaurant

Grand Restaurant
Rangiran na 17. mestu od 41 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 11. decembar 2020.

Zanimljivo je da kad sam narucio gulas, konobar je pitao zelim li hleb.
Naravno da zelim.
Dobio sam ceo hleb, na dasci za secenje i rebrasti noz za secenje hleba da sam sebi secem.
Hleb bio je ukusan, cenu necu da komentarisem ali se osecam prevareno, naplatili su mi ceo hleb, a pojeo sam jedno parce.
Dobro je da nisam narucio paradajz salatu, verovatno bi dobio kilo paradajza i noz da sam sebi spremim salatu.
Inace obicna kafana sa klopom na nivou drumske kafane.

Datum posete: decembar 2020.
1  Hvala korisniku Dosadni

Komentar je napisan: 25. jun 2020.

Navratili posle ručka da zaokružimo dan u lepom ambijentu u našem omiljenom restoranu. Ovog puta-fantastične palačinke u šatou od vina! Palačinke za dvoje-porcija ogromna, poseban šmek...Usluga odlična, ljubazan konobar

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku brana
Komentar je napisan: 11. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve savrseno,od usluge,do pica,hrane,jednostavno kad ste na zlatiboru,grand irish pub ne smijete proci

Hvala korisniku MilosR158
Komentar je napisan: 25. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Nikad vise ovde necemo uci,a cesto boravimo na zlatiboru,usluga katastrofa,cekali smo dve palacinke 1h vremena,zaboravni konobar nezna sta smo narucili pa nas casti picem koje zaboravi da donese i sluzi stolove okolo,neretko komentarisem danasnje usluge u restoranima,ali ovo me je izbacilo iz takta,totalno neprofesionalno,shvatam da neko mora da nauci posao,ali ga treba neko nauciti kako treba....

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Salebar
Komentar je napisan: 3. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrlo neljubazno osoblje koje se svaki put besno javlja na telefon sa "Molim!?", stolovi koji su uvek rezervisani a kad smo pokušali da rezervišemo rečeno nam je da ne rade rezervacije....vrlo neprofesionalno, nepristojno i razočaravajuće....

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku FilipS1729

Putnici koji su gledali informacije o mestu Grand Restaurant gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Grand Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!