31 rezultat
Komentar je napisan: 29. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Citam ove komentare i ne verujem! Kaze jedna gospodja porcije male i hrana jednolicna? Pa cekaj bre, koliko ti mozes pojesti? Tri ful obroka, dorucak se bira svaki dan, u ponudi 5, 6 jela, rucak corba, glavno jelo, prilog, salata, desert ( uostalom i na sajtu je receno da se rucak NE BIRA ali da svaki dan ima pun super rucak koji bolji ne jedete ni kod kuce!)
Vecera VHUNSKA DOMACA PITA SAVIJACA bolju nisam jela ni u Sarajevu!
Cene smesne, osoblje preljubazno, apartmani cisti i sredjeni, lokacija odlicna a opet ponavljam toliko su ljudi jeftini a dobro da ne znam kako im se isplati da rade.... Od mene i muza sve pohvale, prvi put smo bili i od sada cemo svake godine biti gosti Zlatiborskih jezera!

Datum boravka: januar 2018.
1  Hvala korisniku EvaMilan44
Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

veoma ljubazno osoblje, objekat lep, lepo uredjen, ormari su suviše mali ostaće vam stvari u koferima. Hrana: jednolična, porcije veoma, veoma male - morate da idete u centar na sva tri obroka. Higijena: solidna.

Datum boravka: maj 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku vesna85vm
Komentar je napisan: 1. jul 2017.

Ako i pored prilicno dobrih i upeglanih fotografija odlucite da odsednete u gore pomenutu vilu moj Vam je savet da ponesete za pocetak:domestos,asepsol,nov dusek ako ne zelite da spavate na istom koji kao da je pozajmljen iz filma Kventin Tarantina 4 sobe (scena sa mrtvom prostitukom ispod duseka) i usisivac posto se u sobu apsolutno ne ulazi da se pocisti.Kompletna stolarija datira iz perioda od pre 30 godina sigurno,nista ne dihtuje i sve deluje dronjavo.Za ljude koji nameravaju da provedu zimu u ovoj vili bolje neka ne pokusavaju sve je potpuno od budji sto ukazuje na losu izolaciju i grejanje u prilog tome ide i cinjenica da svaka soba ima neki dronjavi uljni radijator sto znaci dogrevanje.Vlasnici su jasno dali do znanja gostima da su u njihovoj kuci i da nema zezanja i da najmanji eksces dovodi do toga da gazda moze i da Vas izbaci ali se zato ne libe da uzmu pare unapred i nema povrata novca ni po kojem pitanju.Cena daleko od doga da je povoljna pa se ne bih slozio sa komentarom prethodnika" koliko para toliko muzike" sa ovim vidjenim dnevno ne bi smela cena da bude veca od 5 evra.Za kraj ako nameravate da odmor kraci ili duzi provedete na Zlatiboru dobro se informisite pre nego se odlucite posto je ponuda toliko dobra da Vam se bacaju bukvalno na haubu od kola sa ponudama za apartmane pa nema potreba da se prave bezpotrebni kompromisi.

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
13  Hvala korisniku NenadR131
Komentar je napisan: 1. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Rezervisali smo 6 dana-pun pansion u ovom odmaralistu jer smo bili odusevljeni fotografijama koje smo nasli na internetu. Izgledalo je kao da cemo imati sve na jednom mestu za kvalitetan odmor.
Imali smo vrlo malu sobicu,tv nije uopste radio,rekli su da ce ga napraviti al nista od toga,kupatilo je bilo prljavo,uticnica odvaljena,bez peskira,sapuna...vrata za izlazak na balkon su bila pokvarena,i ulazna vrata su se jedva zatvarala,soba je bila generalno prljava,rukohvati masni,al najgore od svega je bilo to sto nam je posteljina smrdela,100% je nisu uopste promenili od prethodnih gostiju ( ili vise njih prethodnih).
Samo mesto je lepo osmisljeno,pogotovo taj prostor napolju,baste,stolice,detalji,priroda...problem je sto se uopste ne odrzava,paucine i prljavstine na sve strane,sve stoji napolje i kisne,propada.
Sto se tice hrane,dorucak je bio jako siromasan (to su neke decije porcije),na rucak nismo stizali,a vecera je bila dobra.
Inace restoran se zatvarao u 20h,i onda sve postane pusto.
Od svega nam je najvise smetala higijena tj. odsustvo iste,i naravno izdrzali smo jedva 3 dana i nikada vise tamo.

Datum boravka: avgust 2016.
19  Hvala korisniku SandraSx
Komentar je napisan: 21. februar 2017.

Bili smo na smešteni u etno selu u februaru, boravak od četiri noći. Da se razumemo, nismo očekivali nikakvu ekskluzivu za ovaj novac (1400 dinara noćenje i pun pansion) ali nismo dobili ni ono najosnovnije. Prvo; smeštajni objekat uopšte nema recepciju, kompjuter i fiskalnu kasu tako da nismo ni dobili račun kada smo platili smeštaj. Politika objekta je da vreme za obedovanje traje svega sat vremena (doručak od 9 do 10, ručak od 14 do 15 i večera od 18 do 19h) što može predstavljati problem, naročito ako odete na izlet daleko od smeštajnog objekta. Potom, trpezarija koja je prilično veliki prostor ne može da se ugreje uz pomoć jedne plinske boce i kamina gde se ne vodi redovno briga o vatri od strane nadležnih nego su gosti bili ti koji su donosili drva i raspaljivali vatru. Što se tiče obroka, samo za doručak je bilo više opcija jela, za preostala dva obroka dobijete ono što ima (meni lično se to nije dopalo jer sam smatrala kao da idem po sledovanje kada idem na ručak i večeru). Trpezarija je uvek bila hladna te su gosti sedeli u jaknama što je za februar mesec u planinskom objektu nedopustivo. Svakako jedva čekate da pojedete i da pobegnete odatle. Jogurt smo dobijali samo za doručak dok za ručak i večeru nije bilo salata a kamoli deserta. Jedno jutro smo punih pola sata čekali na doručak (tri viršle, kašika senfa i činija sa kačamkom su u pitanju). Na molbu da mi donese jogurt, konobar je odgovorio da tog jutra nema ni mleka ni jogurta. Poražavajuće, ako se uzme u obzir da je bio radni dan i da je bilo lepo vreme te je neko mogao da skokne do centra i donese potrepštine.
Što se tiče same sobe, naša je bila na drugom spratu. Prvo što mi je palo na pamet kada sam ušla bilo je kako je soba mala ali se na kraju ispostavilo da je dobro što je tako. Stolarija ne dihtuje dobro, grejanja nije bilo (nadležna je rekla da su baš tog jutra čistili kotao i da treba vremena da grejanje krene; mi smo ušli u sobu u 16h i bila je hladna), u kupatilu je bilo paučine i prašine, velika fleka od buđi se nalazila iznad wc šolje, odvod nije bio dobar te je posle svakog tuširanja pod u kupatilu bio poplavljen. Dobili smo samo dva peškira koji nisu uopšte menjani za vreme našeg boravka. Tečni sapun je bio samo na lavabou dok sapuna u tuš kabini nismo imali. Toalet papira nije bilo već smo i to morali da tražimo, kao i čaše. Televizor takođe nije bio u funkciji, navodno je antena bila pokidana. Iako je nadležna rekla da će neko doći da popravi to se za vreme našeg boravka nije desilo. Na prozoru je bila samo jedna tanka zavesa tako da smo se budili sa prvim suncem. Ćebe na krevetu je bilo izuzetno prljavo i neprijatno je mirisalo. Svake večeri i svakog jutra se osetio dim u sobi od loženja vatre. Ujutru bi temperatura u sobi bila svega 16 stepeni tako da je grejalica morala sve vreme da radi. Sve u svemu tužno.
Trpezarija i sobe su smeštene u dve odvojene jedinice a noću nije bilo osvetljenja dok se ide sa večere u sobu. Dovoljno je reći da je zaposlena (što u šali, što u zblji), kada smo propustili drugi dan ručak a došli na večeru rekla da je pomislila da smo pobegli odatle glavom bez obzira.
Kada se sve sabere, boravak u etno selu je bilo jedno mučno iskustvo. Mesto ima potencijala, lepo izgleda, ali mu je potreban drugačiji menadžment jer jednostavno ne možete ostaviti desetak gostiju koliko ih je bilo kad i mi (od kojih su neki bili i sa malom decom) da usred zime budu bez grejanja na planini, da gosti dobijaju prljave peškire (jedna žena se požalila da je peškir u njenoj sobi bio prljav od karmina) i da se čeka na obrok duže od pola sata. Ubuduće ćemo ga zaobilaziti u širokom luku.

Datum boravka: februar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
10  Hvala korisniku Makili991