Komentar je napisan: 27. novembar 2020.

Izuzetno razočaravajuce iskustvo. Pre puta pročitala sam recenzije i nadala se da oni ljudi koji su dali negativne ocene nisu u pravu i da preteruju... Ali nažalost ispostavilo se da se negativne recenzije istinite!
Bili smo smešteni u sobi u kojoj se užasno oseća ustajao vazduh i vlaga, tako da savetujem onima koji imaju bilo kakvih zdravstvenih tegoba sa disajnim organima da ne idu tamo, jer će sigurno imati problema sa disanjem. Pri čemu ni provetravanje sobe nije pomagalo,a i nismo smeli puno da držimo otvoren prozor jer je grejanje bilo užasno, da ne kažem da ga nije ni bilo. (svi gosti koji su bili smešteni u isto vreme su se žalili da im je hladno).
Higena je na užasnom nivou. Od vidljive prašine u kupatilu iza vrata, paucine po celoj sobi, zbog čega smo pauka skinuli sa posteljine, do debelog sloja prašine na radijatorima. Slike kupatila na njihovom sajtu nisu verodostojne. Ostale detalje neću ni da komentarisem...

U kuhinji od pribora imate samo malu dzevu, 1 malu kasikicu za kafu, jednu viljušku, dve šolje za kafu. Nama nije bilo potrebno posuđe ali želim da ljudi znaju što ih čeka kada odu tamo, ako se i pored svih negativnih recenzija odluče da ipak odu i sami provere istinitost istih. Prostor za ručavanje izuzetno sablasno deluje, uveče rade tri sijalice na plafonu i jedna na lampi koja je polomljena. Tako male sitnice ukazuju na pravi odnos domaćina prema svojim gostima... U principu bas ih briga kakav će utisak ostaviti na njih... Grejanje u toj prostoriji je isto slabo, uglavnom smo sedeli u jaknama, bez zadržavanja više od onog što je potrebno da se pojede posluzeno. Kuhinja je spojena sa tim prostorom, pa se svi mirisi spremanja hrane uvuku u garderobu tako da ceo dan mirisite na kuhinju. O izgledu kuhinje ne želim ni da pišem!!! Takođe, na pojedinim sajtovima piše pun pansion, doručak - švedski sto..... što je ogromna laž i svakako razlog da se prijave turističkoj inspekciji. Prava istina je da dobijete da birate doručak izmedju nekih 10 jela, od čega je 6 jela ustvari jaje na 6 različitih načina, prženice, musli......
Što se tiče ukusa hrane bila je ukusna tj mogla se pojesti (bar ono što smo mi jeli)... Količina i kvalitet hrane odgovara izreci "koliko para toliko muzike", što se za sam smeštaj ne može reći (preplaceno je). Osoblje je bilo ljubazno.

Da da ne zaboravim da navedem i to da u sobama sve čuje iz drugih soba!

Sećanje na taj smeštaj mi izaziva gađenje!!!

Sve u svemu tamo se više nećemo vraćati, niti ćemo nekome dati preporuku za smeštaj.

Savet za sobu: Nema dobre sobe!!!!!
Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku MARIJANNNA
Komentar je napisan: 14. oktobar 2020.

Evo, pre nego što ih budem prijavila turističkoj i poreskoj inspekciji za varanje turista, nepoštovanje ugovora, lažnu kategorizaciju. Prvo, ne pišu negativne komentare konkurencija, jer ovim prevarantima nema konkurencije. Dobra reklama na sajtu,, Kupi me,, pun pansion u vili visoke kategorije na popustu do kraja oktobra za 1390, din. Za dve noći sa punim pansionom suprug i ja smo platili 50 evra, hranili se u restoranu u centru Zlatibora, grejali se po kafićima. Dosli smo u 11.10.2020., smestili se u hladan studio, za ručak u hladnoj prostoriji nam je poslužen po jedan tanjir pasulja i jedan tanjir kupus salate, dolazimo u hladnu sobu, nema gde da se istuširam jer je ledeno kupatilo. večera očajno tanka. Zovem vlasnici na telefon zbog problema sa grejanjem, ona obećava da ćemo imati u 22h grejanje i da će problem biti rešen. Celu noć je hladan radijator temperatura se spustila. Razmišljam da se vratim kući. Ujutru dolazi kamion sa peletom koji je stajao naredna dva dana u dvorištu, jer su toliko jadni da su štedeli na ogrevu. Da ne pričam da je na smeštaju bilo male dece i jedna šestomesečna beba.
Gazdarica i njen sin igraju predstavu za goste da im trenutno pokvarena neka pumpa i da ćemo imati grejanje, ni sledeću noć nemamo grejanje 13.10. jutro smo dočekali sa snegom. Morali smo ringle el. šporeta da ostavljamo uključene da bi se ugrejali. Sramota. Obećala sam vlasniku da ću ga prijaviti inspekciji. Što nameravam i da učinim.

Datum boravka: oktobar 2020.
1  Hvala korisniku prevareni_putnik
Komentar je napisan: 29. avgust 2020.

Mesto je za pravi odmor, jeste mrak nocu cuje se samo zubor reke,osoblje je i vise nego odlicno za sve izlaze u susret, cistoca je takva kakva je jer je objekat drven, hrana je domaca i ukusna. Nije za skroz malu decu, ali za vecu je milina. PREPORUKE

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku Vikica_bgd
Komentar je napisan: 21. avgust 2020.

Prljave sobe, posteljina strokava i smrdljivi... Krevet se raspada... Kupatilo prljavo... Problemi sa vodom...nista se ne odrzavam... Osoblje nije uniformisano tako da ne znate ko je ko... Hrana ocajna.. Osvetljenje slabo,tako kad padne mrak mislite da se snima horor film... I jos mnogo toga loseg bez preterivanja.. Nikad vise u Zlatiborska jezera!!!

Datum boravka: avgust 2020.
1  Hvala korisniku Javolimmore
Komentar je napisan: 23. jun 2020.

Sve pohvale za smeštaj u etno selu Zlatiborska jezera,usluga ljubazna,hrana izuzetno dobra,apartman čist i komforan.Pogled divan a jos lepši žubor reke uz sam smeštaj.
A što je i nama svima bitno,izuzetno povoljno.
Doćićemo ponovo.

Savet za sobu: svi su super
Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku sladjakrstic73