Muzej staro selo

Jako lepo uredjen muzej na otvorenom koji prikazuje stambene i pratece objekte dva domacinstva, kao... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 4 dana
mareb96
Sirogojno

Jako staro selasce prepuno istorije na Zlatiboru. Priroda je neopsiva i preporucujem da posetite... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
teodorad531
Čačak, Srbija

Komentar je napisan: 10. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma impresivno,odusevljeni smo posjetom ovom etno-selu....mjesto gdje se vracete u proslost...zadovoljni smo i ambijentom i uslugom u restoranu u okviru etno sela!Sigirno se opet vracamo!!!

Hvala korisniku Cattaro256
Komentar je napisan: 6. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicno ocuvana priroda i gradjevine 19. veka, sa puno lepih detalja i stvari iz proslosti. Bas onako kako su ljudi nekada ziveli.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku 637anastasijam
Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo mesto vredi posetiti! Oseticete se kao da ste usli u vremeplov. Zao mi je sto smo kasno dosli pa nismo mogli da sednemo u restoran ili na klupice i malo duze uzivamo u ambijentu i neverovatnom miru i tisini! Doci cemo opet!

Hvala korisniku fragile2019
Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Etno selo koje bi bilo pozeljno videti pro poseti Zlatiboru...mozete kupiti domacu radinost cuvene Zlatiborske dzempere I uzivati u dobroj hrani I odlicnoj rakiji

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku Excursion797573
Komentar je napisan: 8. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Koliko je lep etni muzej sacuvano od zaborava kako se zivelo na zlatiboru u mirnom selu sirogojnu na dLeko cuvenom po vunenim dzeperima

Hvala korisniku dolas_nikola