Komentar je napisan: 27. januar 2018.

Odlična lokacija blizu centra Zlatibora, lepo zamišljeno apartmansko naselje, sa malim kućicama sa po 2 apartmana na sprat. Došli smo 31.12. rezervisali smo apartman od 68m2, a dobili smo od 58, apartman koji semo rezervisali je trebalo da ima kupatilo i dodatni WC, ali nismo dobili taj apartman. Svih 6 dana koliko smo bili nismo uopšte imali internet, apartman nije korišten više od 2 meseca, pa je voda iz cevi bila žuta, u kupatilu nismo imali ni kupku, ni šampon, morao sam pred nogu godinu da idem da kupim. U ponudi na bookingu je eksplicitno stajalo da ima kupka i šampon,... Kreveti su strašno neudobni, peškiri su loši, higijena ispod proseka. Kuhinja je kompletna i dobro opremljena, ima lcd tv u dnevnoj sobi u prizemlju Na spratu su bile dve sobe, jedna sa posebna kreveta, adruga sa bračnim krevetom koji je 140x190, a pisalo je da je ekstra veliki i da su kreveti preko 2 metra.
Totalno sam razočaran smeštajem i što nisam dobio apartman za koji sam platio. Žalio sam na recepciji, ali su taj dan otili kući ranije zbog Nove godine, sledećeg jutra su mi rekli da im je žao što nisam dobio taj apartman koji sam platio, i da im je izašla pogrešna slika i opis na bookingu. Rekli su da mogu da daju popust 20% i da će internet rešiti. Medjutim nisu rešili.

Datum boravka: januar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku miki_9001
Komentar je napisan: 19. januar 2018.

Odlična lokacija, mirno i tiho iako je nadomak centra. Čisti se svakoga dana i ima sve što vam je potrebno (od posuđa, peškira, posteljine...) za odmor. Wifi odličan, osoblje ljubazno. Parking mesto obezbeđeno. Za svaku preporuku.

Datum boravka: januar 2018.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku jasmina_jovanovic
Komentar je napisan: 21. mart 2017. sa mobilne aplikacije

U samom centru Zlatibora, pored jezera. Cela kuca na raspolaganju samo nama sa parking mestom, cuvar i osoblje vrlo ljubazni. Prelepo mesto za odmor i na fantasticnoj poziciji. Najlepse slike sa Zlatibora su upravo slike iz naselja Kraljevi Konaci ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Datum boravka: april 2016.
3  Hvala korisniku MEJGZlatibor
Komentar je napisan: 26. jun 2015.

Apartman je ok grejati sa dva radijatora kada je napolju 20 stepeni ali doplaćivati za grejanje kad je 10 stepeni napolju to je već bezobrazluk. Soba je za 4 dana jednom očišćena. Basta je prelepa. Lokacija odlična.

Datum boravka: jun 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
8  Hvala korisniku Bambini2015
Komentar je napisan: 21. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: januar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima