“Palacinke”

Feniks Slatka Kuca
Rangiran na 1. mestu od 2 desert u Zlatiboru
Kuhinje: Kafe
Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Super ambijent..pogled na jezero idealan... palacinke idealne i obilne..sto trazite i narucite tako i dobijete.. uz ugodno iznenadenje radnice na porciju pojedene palacinke

1  Hvala korisniku Dzafa7

Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Predivni kolači. Odlična usluga. Veliki izbor. Latte macchiato za 10. I poseban highlight - kutak za decu. Zaista smo uživali

Hvala korisniku Wants2beacat
Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Ljubazno osoblje, prijatan ambijent u samom centru, odlični kolači...
Jedina mana-jače cene ali u svakom slučaju vredi.

Hvala korisniku ElikaEla
Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Toliko godina nezaobilazno mesto za predah i uživanje u najlepšim ukusima sveže pripremljenih kolača. Kafa je, takođe, odlična.

Hvala korisniku ljilja41
Komentar je napisan: 24. oktobar 2019.

Za cenu palacinke od preko 700din ocekujem vrhunsku palacinku, a ne prosek. Samo testo je cak ispod proseka, jedino je pozitivan u svemu izbor preliva i dodataka, ali to nikako ne opravdava cenu od +700din, kao da jedem palacinku u Briselu (gde sam jela vrhunsku za 10e) a ne prosecnu na Zlatiboru. Volela bih da znam kako je nekom palo na pamet da dodeli prosecnom proizvodu i usluzi takvu cenu.

1  Hvala korisniku AleksandraN0

Putnici koji su gledali informacije o mestu Feniks Slatka Kuca gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Feniks Slatka Kuca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!