“Doručak, palačinke, vafle,5+”
Komentar o hotelu Palačinkarnica Feniks

Palačinkarnica Feniks
Rangiran na 2. mestu od 2 desert u Zlatiboru
Kuhinje: restoran sa jeftinom hranom, Kafe
Opcije za ručavanje: doručak
Opcije za ručavanje: doručak
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Mesto za pravo uživanje u hrani.
Želite slano ili slatko - nema greske - sve slasno u zdravo. Požurite da nađete mesto!!!

Hvala korisniku Miroslava S

Komentar je napisan: 2. septembar 2019.

Kad si sa detetom na Zlatiboru, mora da se zna gde su najbolje palacinke, a to je sigurno u Feniksu. Palacinkarnica je pored jezera, a u poslasticarnicu (u centru) volimo da idemo na sladoled i afogato koji spremaju najbolje na svetu!!

Hvala korisniku OSTRO o
Komentar je napisan: 4. maj 2019.

Lep restoran, jako ukusne palacinke. Osoblje restorana izuzetno ljubazno, pomogli su nam oko izbor mest aza sedenje obzirom da je bilo prepuno. Ono sto je meni bilo neverovatno je cena palacinka. Npr mi smo jeli slane pohovane palacinke sa sunkom i sirom i jedna porcija je kostala skoro 900 dinara. Jasno je da su na Zlartiboru visoke cene zbog turista ali smatram da je ovo previse cak i za beogradske pojmove.

2  Hvala korisniku smilan17
Komentar je napisan: 21. februar 2019.

Palačinke i vafeli su im fantastični. Nažalost prostor je vrlo skučen i ljudi bukvalno ne mogu da prolaze. Pušenje je zabranjeno svuda osim u "separeu" na kraju lokala u koji realno može da stane 6-7 ljudi a oni uguravaju po 15...

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku 690nemanjak
Komentar je napisan: 16. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Samo ću reći da je zaista bezobrazluk kolike su cene... Prvenstvo što se ne dobija ni usluga a ni kvalitet za te pare. 10 MINUTA je trebalo da budemo primećeni i upitani od strane osoblja. Poručili smo palačinke sa eurokremom i plazmom i orasima za dvoje i kad su nam donešene iako je bilo naglašeno da delimo te 2 palačinke nismo dobili tanjire( samo taj oval na kom su bile palačinke), bez 2 escajg, bez ijedne salvete i bez naručene vode. Escajg je stigao nakon 5 minuta, tanjiri nikad, salvete i voda nakon 15 minuta. Cena ove neverovatne (ne) usluge je bila 750 dinara. Stvarno sramota! Na Zlatiboru ima mesta koja imaju i bolje slatkiše i bolju uslugu!

Datum posete: februar 2019.
2  Hvala korisniku milicalugonja

Putnici koji su gledali informacije o mestu Palačinkarnica Feniks gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Palačinkarnica Feniks – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!