Stopica Cave
Wow

Priroda, svež vazduh i malo sporta do pećine. Vredno truda i pešačenja. Obavezno poneti vodu i... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
ikac92
Avantura

Pećina je ekstra uredjena, samo nema neki restoran unutar pećine da može da se sedne i odmori od... pročitajte više

Komentar je napisan: 18. avgust 2020.
coricgoran
Zlatibor, Srbija

201 rezultat
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Nisam cuo za ovu pecinu dok nisam planirao obilazak Zlatibora. Jako sam se iznenadio i prosto mi je neverovatno da se ovakva prirodna lepota uopste ne forsira. Preporucujem svakom ko je u prilici da obidje ovu pecinu!

Datum aktivnosti: avgust 2020.
1  Hvala korisniku mareb96
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Obavezno posetite najlepsu pecinu u Srbiji. Sve pohvale ljudima koji odrzavaju i cuvaju ovo mesto. Sve preporuke.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku teodorad531
Komentar je napisan: 25. jun 2020.

Vrlo dobro organizovan prilaz samoj pećini. Autobus ne može da siđe sa glavnog puta, malo niže od glavnog puta postoji parking za automobile koji se naplaćuje 70 din. Kod parkinga ima mali punkt sa magnetima i mobilni WC. Posle više nema WC-a. Od parkinga počinju stepenice od kamenih ploča sa odmorištim-klupama na više mesta.kojima se silazi ka pećini. Sam silazak je zahtevan za slabije pokretne i starije osobe. Na ulazu u pećinu se kupuje ulaznica-250 din za odrasle. Kretanje po pećini je jako lepo organizovano, staze su blago osvetljene bočnim reflektorima.
Povratak je istim putem , uzbrdo. Dosta naporan ali nije nesavladiv.

Datum aktivnosti: jun 2020.
1  Hvala korisniku brana
Komentar je napisan: 19. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Pećina je kratka, s obzirom da smo bili sa malim detetom taman. Cena je pristupačna. Lepo sve u svemu vredi obići.

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku kockaejmimejmi
Komentar je napisan: 7. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Prirodna lepota! Ostavlja bez daha. Lepota koja se ne srece u svim pecinama...vodic je divan, na svako pitanje je objasnio I dao detaljan odgovor.

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku manjamilinovic