Komentar je napisan: 19. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Gazdarica Prijatna! Apartman spa intimo je odlican za parove. Uredno. Sve je bilo kako je dogovoreno. Čak za goste koji dodju na Zlatibor sa busom imaju besplatan taxi do smeštaja. Za svaku preporuku!

Datum boravka: januar 2018.
Hvala korisniku TinaM4768
Komentar je napisan: 4. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odakle da pocnem...Gostoprimstvo gazda apartmana je na jako velikom nivou.Prosto se osecate kao kod svoje kuce.Cistoca apartmana na zavidnom nivou.Krevet apsulutno preudoban.Nemam reci da opisem taj raj gde sam provela najbolji odmor u zivotu.Ako putujete sa psom(kao sto je moj slucaj),znajte da ce ovde imati jednog sjajnog drugara Huga koji je apsulutno prelep i predoobar.Zlatibor je skup ali ovi apartmani su za sve preporuke i za svaciji dzep.ispred kuce ima sjajna ljuljaska za odmor.Restoran Miris Dunja je na 30 sekundi udaljen.Strogi centar grada na 7 minuta lagane setnje.Lokacija-brutalna.Cistina-zavidna.Verujte mi,bolje iskustvo sa apartmanima nisam imala.Hvala divnim ljudima za osecaj kao kod kuce!!!Ovo je raj!!!

Datum boravka: novembar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
1  Hvala korisniku Ivana G
Komentar je napisan: 8. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Prezadovoljna sam izgledom smestaja, sve je lepo, vrlo moderno, i sto je najvaznije cisto...osoblje je vrlo ljubazno, smestaj je malo dalje od centra, mozda nekih 10-15 min laganog hoda, ali stvarno vredi. Ono sto je takodje interesantno jeste da cim se otvore vrata apartmana, vidi se natprosecan luksuz :)

Datum boravka: jun 2016.
2  Hvala korisniku mikiboki
Komentar je napisan: 16. jul 2015.

Posle boravka u Spa intimo studiu moram naglasiti da je smeštaj i sam izgled bio vrhunski ,od samog enterijera do ljubaznosti domaćina...šampanjac,apetisani,korpa sa svežim voćem...stvarno nestvarno...pozz domaćinima...

Datum boravka: maj 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
4  Hvala korisniku marinjo72
Komentar je napisan: 10. jul 2017.

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom