“Restoran "Gozba"”
Komentar o hotelu Restoran Gozba

Restoran Gozba
Rangiran na 8. mestu od 42 Restorani u Zlatiboru

Supruga I ja smo bili u restoranu I narucili smo telecu corbicu, sopsku salatu, karadjordjevu I leskovacke ustipke. Leskovacki ustipci I corbica su bili super, ali je zato Karadjordjeva bila najgora koju sam jeo u životu, a to se nekako najcesce narucuje po inerciji. Bio sam ubeđen da su zaboravili da ubace kajmak I šunku, medjutim kako sam narednih dana prolazio pored lokala kroz izlog sam video da I drugim gostima fali nadev. Lepinje su bile do 3 dana stare. Konobar nam se nasmesio prvi put tek kad je video da smo mu ostavili baksis, do tada je izgledao kao da mu nije dan. Sve u svemu jaka dvojka I ništa više od toga.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Fikuskaktus

Komentar je napisan: 1. septembar 2020.

Večera je bila ukusna, konobari brzi, cena prosečna...
Favorizuje se Nikšićko pivo, umesto domaćeg...

1  Hvala korisniku PherroP
Komentar je napisan: 9. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Tradicionalna domaca kuhinja, kuvana jela, rostilj, lokacija strogi centar, loša ventilacija i usluga ispod proseka ali sve u svemu zadovoljavajuce

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku poker435
Komentar je napisan: 4. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Porodicno zimovanje, odlicna klopa, ljubazni konobari, prema detetu isto tolerantni. Svaka pohvala vidimo se sledeće godine

1  Hvala korisniku milica z
Komentar je napisan: 21. februar 2020.

Dobro mesto za ručak, sve im je dostupno iz jelovnika i porcije su obilne, a hrana okej.Cene pristupačne. Postoji i nepušački deo, doduše bez pogleda, ukoliko posećujete sa decom.

1  Hvala korisniku IvanaP1988

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Gozba gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Restoran Gozba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!