“Etno restoran za druženje i uživanje”
Komentar o hotelu Miris Dunja

Miris Dunja
Rangiran na 35. mestu od 40 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sam restoran je napravljen u etno stilu, možda čak ima i simpatičnog kiča. Lagana muzika, sveće ukusno spremljena jela i raznovrstan izbor pića stvaraju prijatan ambijent.

Hvala korisniku bnovakovic

Komentar je napisan: 11. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Lijep ambijent,dobra usluga,super mjesto,obavezno posjetiti.Sve preporuke.Mi smo bili porodicno i lijepo smo se proveli.Pravi ugodjaj je i ljeti kad radi basta koja je puna lijepih detalja.

Hvala korisniku Gordana Š
Komentar je napisan: 10. novembar 2019.

Uopste nismo bili usluzeni od strane osoblja zato sto nismo hteli rucak, samo desert i pice.cak nismo dobili ni izvinjenje od odoblja uzas!!

1  Hvala korisniku Nadanovis
Komentar je napisan: 17. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

...mjesto za uzivanje sa velikim izborom hrane i pica...taoleti veoma cisti...osoblje standarno dobro...divan ambijent,nema velikog saobracaja u okolini,tako da je veoma tiho i mirno...dolazimo ponovo!...

Hvala korisniku Cattaro256
Komentar je napisan: 2. septembar 2019.

Sve je dobro u Mirisu dunja, a najbolje od svega su rakija kleka i corba od paradjza. Divan ambijent i super muzikica za ugodjaj uz rucak! Uzivajte :)

Hvala korisniku OSTRO o

Putnici koji su gledali informacije o mestu Miris Dunja gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Miris Dunja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!