“Ručak”
Komentar o hotelu Miris Dunja - ZATVORENO

Miris Dunja
Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Loša a skupa hrana, a u časi vina ako ste sreće nađete i po neku dlaku. Meso od pre dva dana a ostatak sveže spaljen.

1  Hvala korisniku danciristic

Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Preskupo i prljavo. Nikome ne bih preporučila ovaj restoran. Naručili smo dimljenu vešalicu, dobili vrat.
Usluga je jako loša.
Dobili smo čaše na kojima su bili ostaci nečijeg ruža.
Pokušali su da nam naplate salatu koju nismo naručili.
Konobari su neuredini i neljubazni. Povedite računa o higijeni konobara i čistoći sudova.
Ovo je za inspekciju. Sramota!

Hvala korisniku 0207725
Komentar je napisan: 11. jul 2020.

Dimljena vešalica je bila presoljena, pomfrit kao da je podgrejan, krastavci uveli. Cene su im visoke i mislili smo da su zbog toga i kvalitetniji od drugih ali nije tako.

Hvala korisniku nikolicdr
Komentar je napisan: 29. februar 2020.

Na prvi pogled prijatan restoran, medjutim, odmah se namece napadan i previse kicast ambijent. Usluga je na jako, jako niskom nivou. Teleca corba koju smo pojeli je bila ispod proseka, nakon nje nismo zeleli da tu rucamo. Cene su duplo vise u odnosu na restorane u centru, potpuno neosnovano. Nako sto nam je konobar vratio pogresno kusur, nismo dobili ocekivano izvinjenje vec nas je menadzer castio sa sto dinara, bez da nam je ista rekao, bukvalno je iz novcanika cutke izvadio datu sumu i jos sto dinara pride. Uzas!!!

1  Hvala korisniku Djoleputnik
Komentar je napisan: 21. februar 2020.

Zaista ne znam kako vlasnik i kuvari mogu da spavaju mirno, ovo mesto je uzas i nema nikakvu kontrolu. Na prvi mah deluje interesantno ali ubrzo shvatam da taj prenatrpani etno stil nikada niko ne moze ocistiti da su ćilimi i životinjske kože puni prašine. Po preporuci konobara uzeo sam specijalitet kuce, bio sam blago prehladjen pa sam tome pripisao los ukus hrane, mada mi je od pocetka bilo sumnjivo. Zagoreo baget, poluživo meso,sos od živog brašna i preliv pun masnoće. Sve je bilo apsolutno ispod nule. Ne verujući samom sebi, da je tako loše, zalogaj po zalogaj nekako sam pojeo pola, kasno sam shvatio da je trebalo da vratim to sto ne mogu nazvati jelo. Jedva sam preživeo noć zbog bolova u stomaku, ujutro sam sve to (izvinite) ispovraćao, tek onda mi je laknulo. Sram vas bilo, trovaci, sve ce vam to zivot vratiti, zapamtite

1  Hvala korisniku kanelim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Miris Dunja gledali su i