“Neopravdano skup restoran”
Komentar o hotelu Miris Dunja - ZATVORENO

Miris Dunja
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Od prethodne posete restoranu do ove poslednje, jeste prošlo dosta vremena, ali to nije više onaj restoran koji je bio među najboljima na Zlatiboru. Cene paprene- tri čorbe, jedna porcija ćevapa i jedna salata, kafa, voda, sok i čaša vina - 4000 dinara! Sedeli smo napolju, gde je bilo gostiju, ali posle ovoga sigurno je da ćemo ga ubuduće zaobilaziti.

Hvala korisniku cvetdragana

Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Loša a skupa hrana, a u časi vina ako ste sreće nađete i po neku dlaku. Meso od pre dva dana a ostatak sveže spaljen.

1  Hvala korisniku danciristic
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Preskupo i prljavo. Nikome ne bih preporučila ovaj restoran. Naručili smo dimljenu vešalicu, dobili vrat.
Usluga je jako loša.
Dobili smo čaše na kojima su bili ostaci nečijeg ruža.
Pokušali su da nam naplate salatu koju nismo naručili.
Konobari su neuredini i neljubazni. Povedite računa o higijeni konobara i čistoći sudova.
Ovo je za inspekciju. Sramota!

Hvala korisniku 0207725
Komentar je napisan: 11. jul 2020.

Dimljena vešalica je bila presoljena, pomfrit kao da je podgrejan, krastavci uveli. Cene su im visoke i mislili smo da su zbog toga i kvalitetniji od drugih ali nije tako.

Hvala korisniku nikolicdr
Komentar je napisan: 29. februar 2020.

Na prvi pogled prijatan restoran, medjutim, odmah se namece napadan i previse kicast ambijent. Usluga je na jako, jako niskom nivou. Teleca corba koju smo pojeli je bila ispod proseka, nakon nje nismo zeleli da tu rucamo. Cene su duplo vise u odnosu na restorane u centru, potpuno neosnovano. Nako sto nam je konobar vratio pogresno kusur, nismo dobili ocekivano izvinjenje vec nas je menadzer castio sa sto dinara, bez da nam je ista rekao, bukvalno je iz novcanika cutke izvadio datu sumu i jos sto dinara pride. Uzas!!!

1  Hvala korisniku Djoleputnik

Putnici koji su gledali informacije o mestu Miris Dunja gledali su i