61 rezultat
Komentar je napisan: 27. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve najbolje o hotelu. Bili smo porodično na 6 dana i samo reci hvale. Imali smo trokrevetni apartman, sve novo, čisto, toplo. Prostran apartman sa kablovskom na oba televizora, brzi internet. Osoblje jako ljubazno, na higijeni mogu da pozavide daleko veći hoteli sa 5 zvezdica, sobe se čiste bukvalno svaki dan. Hrana je bila na bazi švedskog stola i apsolutno ni na čemu se ne štedi, ni na količini ni na kvalitetu, uvek ima nekoliko izbora za svakoga. Spa, igraonica (neverovatno čista), fun soba... Za svaku pohvalu i bukvalno bez i jedne zamerke. Verovatno sam nešto i preskočio da pohvalim.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku banom81
Milan Mladenovic, Generalni direktor objekta Mons Zlatibor Hotel & Apartmani, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. februar 2020.

Poštovani banom81,

Zahvaljujemo vam se na vremenu koje ste izdvojili kako bi ostavili zaista divan komentar. Zadovoljstvo je pročitati ovakve utiske i drago nam je da smo opravdali Vaša očekivanja. Velika nam je čast da je naše osoblje, hrana kao i ceo ambijent hotela Mons učinio Vaš odmor nezaboravnim.
Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo.

MONS Hotel&Apartments

Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Hotel je smešten odmah iza crkve na samo nekoliko stotina metara od zlatiborskog jezera, ali je nekako izdvojen i ušuškan što boravak čini ugodnijim. Izgrađen je u modernom stilu u vrlo lepom okruženju, ima uređena parking mesta, recepciju koja radi non stop i osoblje koje je neverovatno ljubazno i profesionalno. Dobićete sve potrebne informacije i potrudiće se da vam na svaki način izadju u susret.
Sobe/apartmani su prostrani, moderno uređeni, topli, vrlo čisti! Krevet je udoban, kuhinja opremljena dovoljno. Terasa je divna. TV imate u dnevnoj sobi i u spavaćoj. Kupatilo je dovoljno prostrano i funkcionalno. Dobijate bade mantile i sobne papuče.
Spa centar je vrlo uredna i na malom prostoru opremljen hidromasažnom kadom za maksimalno 6 osoba, parnom sobom, slanom sobom i saunom koje su odlične. Tu je i mini kupatilo sa tušem. U početku smo mislili da nedostaje bazen, ali zaista nije neophodan.
Boravak u spa centru se zakazuje i možete biti u njemu 90 minuta (mislim da je prava mera). U prepodnevnim časovima je prilično prazno, ali već od 16h je puno, tako da je savet da unapred rezervišete termine.
Doručak je više nego odličan, raznovrstan je, hrana je sveža, ukusna i stalno se dopunjava.
Za 800 din po osobi možete doplatiti ručak ili večeru.

Savet za sobu: Postoji i deo sa liftom u slučaju da vam je napor da se penjete stepenicama
Datum boravka: novembar 2019.
Hvala korisniku ljilja41
Milan M, Generalni direktor objekta Mons Zlatibor Hotel & Apartmani, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. novembar 2019.

Poštovana Ljiljo,

Zadovoljstvo nam je što ste nam pružili priliku da Vas ugostimo i budemo Vaš domaćin na Zlatiboru. Izuzetno nam je drago da ste uživali u našem hotelu. Kao tim, trudimo se da gostima pruzimo vrhunsku uslugu i veoma se radujemo kada nasi gosti to prepoznaju.U iscekivanu Vaseg sledeceg boravka, srdacno Vas pozdravljamo.

Komentar je napisan: 18. april 2019. sa mobilne aplikacije

Čisto,uredno i lepo.Mali spa centar ,ali funkcionalan.Lep doručak.ZadovoljniPo nama na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru,u blizini Crkve.Proveli smo jednu noć u hotelu i sve je bilo kako treba.

Datum boravka: april 2019.
Hvala korisniku 424nevenan
Milan M, Generalni direktor objekta Mons Zlatibor Hotel & Apartmani, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. maj 2019.

Poštovana Nevena ,

Drago nam je da Vam se dopao hotel i zahvaljujemo se na sjajnoj recenziji.
Nadamo se da ćete nam pružiti priliku da Vas ugostimo ponovo, po mogućstvu na duži period!

MONS Hotel&Apartments

Komentar je napisan: 29. septembar 2018.

Hotel je blizu centra a opet nekako izdvojen, u potpunom miru i tišini. Apartmani su prostrani, dobro opremljeni. Sve je savršeno, ali savršeno čisto. Doručak je odličan, dobar i veliki izbor hrane za svakoga. SPA centar je mali, ali tako udoban i sa odlično pripremljenom saunom i parnih kupatilom. Osoblje je ljubazno. Kafić je presladak. U hotelu je tišina, mir. Prijatno, opuštajuće i jednostavno, divno!

Datum boravka: septembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku SB_World_Travelers
Milan M, Generalni direktor objekta Mons Zlatibor Hotel & Apartmani, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. oktobar 2018.

Poštovana,

Veliko nam je zadovoljstvo čuti da Vam se dopada usluga našeg hotela. Vaše reči velika su motivacija menadžmentu i personalu hotela da nastavi pružati najbolju moguću uslugu.

Do sledećeg susreta.
Srdačan pozdrav!

Mons Hotel&apartments

Komentar je napisan: 20. jul 2018.

Hotel se nalazi na odličnoj lokaciji, odakle sa laganom šetnjom možete da dođete do svih važnijih atrakcija u centru.
Hotel je veoma čist, uredan, sadržajan za produžene vikende sa porodicom.
Igraonica za decu odlična. Osoblje je veoma ljubazno i srdačno.
Odličan doručak uz raznovrsnu ponudu lokalnih specijaliteta. Mesto gde ćete uvek želeti da se vratite.

Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Daschha
Milan M, Generalni direktor objekta Mons Zlatibor Hotel & Apartmani, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2018.

Poštovani,

Zahvaljujemo se na predivnim rečima i vremenu koje ste izdvojili da napišete komentar. Drago nam je što čujemo da smo Vam ulepšali odmor na Zlatibou. Očekujemo Vas nekom narednom prilikom kako bismo opravdali Vaše poverenje i učinili svaki Vaš sledeći boravak kod nas još lepšim i boljim. Srdačno Vas pozdravljamo!