“Novo, interesantno, ukusno i pristupačno”
Komentar o hotelu Cornetto Food

Cornetto Food
Rangiran na 14. mestu od 34 Restorani u Zrenjaninu
Komentar je napisan: 17. avgust 2017.

Živim u Srbiji otkad sam se rodio, i za mojih 40 i kusur godina života nisam se susreo sa ovakvim tipom hrane u Srbiji, a ni u okolnim državama. Nakon opažanja lokala sa ulice (što nije teško obzirom na to da je eksterijer jedinstven i lako uočljiv), morao sam da saznam šta ovaj fast-food ima da ponudi. Nisam se nimalo pokajao. Hrana je jedinstvena, sjajnog izgleda i još sjajnijeg ukusa, a cene su (shodno tome da je ovo novina (bar za mene)) skrojene taman po meri, što znači da će svako pronaći odgovarajuće jelo za svoj džep i ukus. Veoma sam zadovoljan dobijenim i (pošto nisam Zrenjaninac) vratiću se u Cornetto čim mi se bude ukazala sledeća prilika. :)

Hvala korisniku Sightseer727073
Komentar je napisan: 13. avgust 2017.

Odlican odnos cene i kvaliteta. Toplo preporucujem svima da svrate i probaju. "Banacanka" je pravi izbor,

2  Hvala korisniku 390branislavg
Komentar je napisan: 13. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 13. avgust 2017.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cornetto Food gledali su i

Zrenjanin, Vojvodina
Zrenjanin, Vojvodina

Cornetto Food – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!