“Poslovna poseta”
Komentar o hotelu Salaš kod Stare Dunje

Salaš kod Stare Dunje
Rangiran na 1. mestu od 32 Restorani u Zrenjaninu
Opis: Ovo nije običan salaš...Salaš kod Stare Dunje je ustvari jedan san kojeg smo budni sanjali sve ove godine... U tom snu, usnuli smo voćnjak dunja, đeram, paorska kola, „smederevac“, perkelt, gomboce, kitnikez, podrum pun vina, zvuk tamburice...mirise, boje i duhove nekih davno prošlih, lepših vremena.Pridružite nam se da zajedno nastavimo da živimo naš san...dobro nam došli!
Komentar je napisan: 12. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Topao ambijent, odlična posna ponuda kao i razni drugi specijaliteti, jubazno osoblje i bas dobra ponuda vina. Sve preporuke za ovaj salas!

Hvala korisniku Pioneer63588672531

Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Pristojan restoran sa odličnom uslugom i vrlo dobrom hranom.Ambijent je autentičan i s obzirom da su skoro otvoreni ,mesta za poboljšanje ima

Hvala korisniku mshure
Komentar je napisan: 6. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Danas smo posetili ovaj prelepi restoran i oduševljeni sam kako hranom, tako i preljubaznim konobarom! Srdačna dobrodošlica, sto uz kamin da se bolje ugrejemo i jos lepse doživimo seosku idilu, preporuke oko izbora hrane i dezerta i na kraju prijatnog pozdrava uz zelje da se ponovo vratimo, što sigurno hocemo Dunjin rostilj je sasvim dovoljan za dve osobe, pohvale za čorbu i obavezno probati domacu lepinju!

Hvala korisniku medenici
Komentar je napisan: 24. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je izvrsna, sve preporuke, uživanje je biti tamo i atmosfera je odlična. Rado se vraćamo! Samo ovako nastavite

Hvala korisniku river_0326
Komentar je napisan: 7. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Nismo bili od avgusta meseca..a sada smo imali i povod da dođemo u najlepši i najbolji restoran u Zrenjaninu
Pisala sam već ali da malo podsetimo
Salaš se nalazi nedaleko od grada put prema Beogradu uz sam put sa desne strane,a to se vidi jer je lijepo obeležena tabla
A i sam salaš je tako divan , ponosan stoji i čeka da ga vidite i osjetiti sve čari koje pruža
Uvijek ima nešto novo..što od same spoljašnjeg ambijenta..tako i uvjek novih jela
Najbolji Sač je definitivno tu
Ovim povodom smo imali na ponudi Sač od teletina i jagnjetina
Mi smo poručili oba ♥️ i naravno bermet sve je savršeno preporuka za oba
Osoblje restorana je zaista ljubazno a o gazdi Nenadu posebno "svaka čast nastavi tako"
Uživali i opet ćemo
Restoran radi svaki dan sem ponedeljak

Hvala korisniku lukicmira8

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salaš kod Stare Dunje gledali su i

Zrenjanin, Vojvodina

Salaš kod Stare Dunje – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!