“O restoranu”
Komentar o hotelu Salaš kod Stare Dunje

Salaš kod Stare Dunje
Rangiran na 1. mestu od 34 Restorani u Zrenjaninu
Opis: Ovo nije običan salaš...Salaš kod Stare Dunje je ustvari jedan san kojeg smo budni sanjali sve ove godine... U tom snu, usnuli smo voćnjak dunja, đeram, paorska kola, „smederevac“, perkelt, gomboce, kitnikez, podrum pun vina, zvuk tamburice...mirise, boje i duhove nekih davno prošlih, lepših vremena.Pridružite nam se da zajedno nastavimo da živimo naš san...dobro nam došli!
Komentar je napisan: 12. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Prelep salaš sa autenticnom i tradicionalnom Banatskom kuhinjom, ima odličan pogled i veliko ogradjeno igralište za decu i naravno odličnu uslugu! Sve preporuke za ovaj autenticni Banatski salas sa vrlo povoljnim cenama i izvrsnom klopom!

Hvala korisniku jelenao973

Komentar je napisan: 10. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Restoran za svaku preporuku. Prijatna atmosvera, ljubazno osoblje, izvrsna hrana. Solidan parking prostor.

Hvala korisniku ugljesa116218
Komentar je napisan: 9. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Preporucujem ovaj restoran koji ima vrhunsku uslugu sa savrsenim ambijentom u starinskom stilu. Tradicionalna i autenticna Banatska kuhinja.

Hvala korisniku katarinaketrin
Komentar je napisan: 21. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana preukusna, veliki izbor vina, raznovrsna hrana i poslastice, sve domace i preukusno, osoblje veoma ljubazno, velika preporuka za ljude sa porodicom, igraliste za decu, mini zoo, terasica sa predivnim pogledom,prelep ambijent, obezbedjen veliki parking za vozila, restoran se nalazi na brdu sa prelepim pogledom, veoma mirno i opustajuce mesto. Treba ga obavezno posetiti i probati jedno od najboljih crnih vina kremen kamen.Sve pohvale i preporuke za restoran!

Hvala korisniku jelena023
Komentar je napisan: 5. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlično mesto....
Jako prijatan ambijent,usluga izuzetna,brza i efikasna
Hrana vrhunska...Odlično pripremljena i servirana
Sve je lepo i čisto
Za svaku preporuku

1  Hvala korisniku slavisa p

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salaš kod Stare Dunje gledali su i

Zrenjanin, Vojvodina

Salaš kod Stare Dunje – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!