“Dobar ambijent ...”
Komentar o hotelu Restaurant Trofej

Restaurant Trofej
Rangiran na 14. mestu od 32 Restorani u Zrenjaninu
Kuhinje: roštilj, istočnoevropska, centralnoevropska, supe
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Više puta sam jeo u tom restoranu i mom strpljenju je došao kraj.Ni jedno jelo nije bilo bolje od proseka,a uglavnom je bilo katastrofalno!Svratite,eventualno na piće,ali možda bolje zaobidjite

1  Hvala korisniku mshure

Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Na svega sat vremena od Beograda nalazi se lepo uredjeno etno selo Tiganjica i u sklopu njega restoran Trofej. Osoblje je jako ljubazno, uslužno, a hrana ukusna i raznovrsna. Nakon šetnje po kompleksu, obišli smo Carsku baru koja se nalazi na svega par minuta vožnje ka Beogradu. Ulaz je slobodan, donekle sredjena staza za setnju duž bare i lepo urednen prostor ispred s klupama za odmor. Možete se voziti brodicem i videti biljni svet i razne vrste ptica, u pratnji stručnog vodiča. Postoji neka suvenirnica i nešto kao bar gde se može kupiti osveženje, mada je bolje poneti tecnost jer radnici nisu uvek tu...

Hvala korisniku medenici
Komentar je napisan: 17. oktobar 2019.

Ambijent je jako lep i to je jedio sto mozeti zateci a da je lepo u ovom restoranu.

Konobari koji iz nekog razloga uopste rade na ovom mestu pruzaju uzasan servis.
Escajg i tanjiri su poslednji put oprani na samom otvaranju restorana.
Hrana pretrpana zacinima, prepecena, zapecena, najbolje receno, ne jestiva.
Bube i dlake u hrani su osnovni sadrzaj tanjira.
Na zalost jako lepa sredina i priroda je unistena ovolikom ne paznjom zaposlenih.

6  Hvala korisniku Marija J
Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Došli smo sa prijateljima na vikend ručak,znači dve porodice,troje dece. Na prvi pogled nam se sve svidelo,puno zelenila,parkića za decu sa tobogani a,luljaškama,mini zoo vrt, restoran tj,bašta jako lepa...Sve u svemu, proveli smo lepo poslepodne međutim tokom noći mlađe dete od 2 godine je cele noći povraćalo što se isto desilo i ćerki prijatelja koji su
taj dan bili sa nama .Kad smo vratili film unazad shvatili smo smo da su oba deteta jeli sladoled na kugle!Tako da je ovo ostavilo veliku mrlju na ovaj salaš za koji smo mislili da je idealan!

3  Hvala korisniku milanlepsanovic
Komentar je napisan: 1. septembar 2019.

Pre svega konobari su bili ljubazni,klopa katastrofa. Zašto je tako nisam siguran,hladan rostilj,pečenje od pre 3 dana i sve to servirano hladno.
Šteta,nekada je bilo super ali juče smo bili veoma iznenadjeni losim kvalitetom hrane.Da dodam klopu smo čekali nenormalno dugo,konobar osim ljubaznosti nije znao gde se nalazi.Nikad više!!!

1  Hvala korisniku Vladimir B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Trofej gledali su i

Zrenjanin, Vojvodina

Restaurant Trofej – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!