“Večera uz dobru muziku”
Komentar o hotelu Banatska Kuca

Banatska Kuca
Rangiran na 7. mestu od 32 Restorani u Zrenjaninu
Kuhinje: roštilj, mađarska, istočnoevropska, centralnoevropska, supe
Opcije za ručavanje: ručak, letnja bašta
Opcije za ručavanje: ručak, letnja bašta
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Letnje veče,u prolazu,svratih na večeru.Odličan ambijent,perfektan izbor muzike od strane mladog vlasnika.Riblji paprikaš na nivou najboljeg paprikaša iz restorana Papoli(Senta)...
Ponovićemo

Hvala korisniku mshure

Komentar je napisan: 7. jul 2019.

Ukoliko budete seli ovde, spremite se da ćete prosečnu hranu čekati sat vremena, osoblje nema pojma šta se nalazi u meniju niti da opiše jelo...

Hvala korisniku Nevena I
Komentar je napisan: 16. maj 2019.

Restoran smo prvi put posetili supruga i ja 2016. godine, po preporuci. Ni u jednom momentu se nismo pokajali. Ambijent po mom ukusu, usluga odlična, konobari ljubazni. Hrana je nešto posebno. Uopšte nije skupo, a porcije obilne, meni bilo i previše. Nakon toga 2 krštenja deteta smo slavili tu, gde je hrana takođe bila odlična, cena pristupačna, gosti zadovoljni. Tako da iskrene preporuke od nas!

Hvala korisniku boris1510
Komentar je napisan: 27. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga je vrlo ljubazna. Pileća supa odlična. Tu se završavaju pohvale. Predjelo prosečno - mala porcija. Dimljena vešalica koju smo naručili je ispod proseka, porcija vrlo skromna - Cena 750 din!! Male porcije a jake cene.
Sve u svemu - ne preporučujem.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku gordank966
Komentar je napisan: 2. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Sam restoran ima divan autentični izgled, stare Banatske kuće kao i unutrašnji izgled...sve je urađeno kao nekad tipičan spoj tradicije srpske,nemačke i mađarske kulture.
Stara ozidana peć koja grije cijeli restoran daje ukras i svi vole baš tu da sjede i uživaju i hrani i muzici koja ima uvijek

Mi smo izabrali juneću supu sa domaćim rezancima,kuvanu junetina sa barenim krompirom i 'crvenim" sosom (sos od paradajza),

Poslije dezert domaća štrudla sa makom od "kiselog" testa.ili višnjama, kajsija, kruška..pili smo domaće crno vino.bilo je kao da smo kod naših baka na selu ❤️ preporuka svima...imaju i gulaš,jela sa roštilja, specijalitet kuće "Aleksandar"

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku lukicmira8

Putnici koji su gledali informacije o mestu Banatska Kuca gledali su i

Zrenjanin, Vojvodina

Banatska Kuca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!