“Privatan raj na zemlji”
Komentar o hotelu Blue Heaven Island lodge

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 7 sajtova!
Blue Heaven Island lodge
Rangiran na 14. mestu od 17 hotela u Bora Bori
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 22. jul 2014.

Upravo sam se vratila iz hotela Blue Heaven. Boravila sam ovde 3 neverovatne večeri sa svoje dvoje dece (14 i 4 godina). Apsolutno smo oduševljeni!! Osećali smo se kao Robinzon Kruso sa svom tom netaknutom prirodom oko nas. Svideli su mi se lepi zalasci sunca posmatrani sa balkona na drugom spratu. Svi smo uživali u kajakanju i ronjenju u kristalnoj vodi! Pomenula sam da nisam baš opuštena dok ronim, pa me je Monika odvela na personalizovanu turu po laguni... nakon toga sam ronila satima. Ovo je predivno mesto ako želite da pobegnete od gradske vreve i uživate u lepoti majke prirode. Najukusniji i najsvežiji poisson cru smo probali upravo ovde... Eli nam je demonstrirao kako se pravi. Čak smo mu i pomogli da razbije i renda kokosove orahe da bi napravio kokosovo mleko. Izuzetno zabavno! Onda, deca su za dezert volela Elijeve domaćepalačinke. Bugalov je veoma rustičan i prijatan... Bilo je umirujuće čuti kišu kako pada po krovu. Eli i Monik imaju divnog psa Etoilea, koji je spavao na našem pragu svako veče... preslatko! Odsustvovali smo od kuće neko vreme i mom čertnaestogodišnjem sinu je nedostajalo sviranje gitare, pa je Eli priredio specijalan dan za njega, i njih dvojica su svirali zajedno. Bilo je fantastično! Volela bih da smo mogli da ostanemo duže ovde. Ovo je bilo najlepše provedeno vreme tokom našeg odmora na Bora Bori. Jedva čekamo da se vratimo na duže sledeće godine! Eli će vam stvarno pokazati kako da uživate u životu... Hvala vam za divno gostoprimstvo i što ste mi pokazali kako da uživam u trenutku!!!!!

1  Hvala korisniku blueangelFlorida
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Napišite komentar

Komentar je napisan: 9. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Aflanagan18
Komentar je napisan: 1. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: novembra 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Louise N
Komentar je napisan: 1. septembar 2017.

Datum boravka: avgusta 2017.
Hvala korisniku Pomodori_Fritti
Komentar je napisan: 4. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa partnerom
2  Hvala korisniku maja c
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Bora Bori
InterContinental Bora Bora Le Moana Resort
Na udaljenosti od 6.9 km
Four Seasons Resort Bora Bora
Prikaži cene

Blue Heaven Island lodge – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Blue Heaven Island lodge

Adresa: Motu Paahi Faanui, Francuska Polinezija
Lokacija: Francuska Polinezija > Društvena ostrva > Bora Bora
Pogodnosti:
Plaža Pogodno za decu/porodice Restoran Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Br. 12 među hotelima na plaži u Bora Bori
Raspon cena: 20.226 RSD - 25.961 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3,5 — Blue Heaven Island lodge 3.5*
Broj soba: 5
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, 5viajes2012 S.L., Expedia i Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Blue Heaven Island lodge. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Blue Heaven Island Hotel Bora Bora

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?