“Očajan”

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 6 sajtova!
Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort
Rangiran na 12. mestu od 17 hotela u Bora Bori
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Odseo sam ovde u julu 2014. godine i bio sam veoma razočaran.

Najpre, tamo smo proveli dva dana, a preko puta je bila kuća u kojoj su puštali glasnu muziku celu noć i dan. Žalio sam se na recepciji dva puta, ali glasna muzika se nastavila. Kada sam pročitao o lokaciji hotela, nisam bio zadovoljan zato što sam mislio da će mi smetati automobili i motori. Pogrešio sam. Muzika, muzika i još muzike sa preglasnim basom je bilo to što mi je smetalo. Osoblje hotela je reklo da se to dešava vrlo retko. Pa... to se desilo u dva dana dok sam ja tamo odsedao i to je uništilo moje Bora Bora iskustvo. Stvarno sam mislio da bi ovo trebalo da bude raj.

Tu su i druga negativna iskustva:
- naš telefon nije radio napolju. Otišao sam do recepcije i oni su rekli da ne mogu da otključaju liniju - šta god to značilo.
- nismo imali bade mantile u našoj sobi
- čišćenje sobe je obavljano veoma loše. Spremačica čak nije ni iznosila smeće sa terase i šoljice za kafu nisu bile oprane. Takođe, još uvek je bilo dlaka u tuš kabini.
- naš račun je bio pogrešan. Naplatili su nam za Heva (Heiva) festival, a mi smo rekli da nismo zainteresovani za to.
- organizator aktivnosti je mnogo navaljivao da se upišemo na njihov program. Nije nam pomagala oko aktivnosti koje nisu bile obezbeđene od strane hotela.

Pretpostavljam da je pozitivna stvar to što su nam dozvolili da se kasnije odjavimo nakon što smo se žalili na buku. Međutim, to ne može da nadoknadi dva uništena dana odmora. To je jedini razlog zbog kog im dajem jednu zvezdicu u ovoj kritici. Inače, kada uzmete u obzir isplativost, ne zaslužuje nijednu zvezdicu. Stvarno bih voleo da se uprava hotela uozbilji. Kada izdvojite toliko novca, očekujete nešto pristojno u najmanju ruku.

6  Hvala korisniku js11234
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Didier L, Directeur général objekta Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. jul 2014.

Dear guest,
i saw you personnaly after the neibourghood made that music on that 1st night. action has been taken on the day after to avoid the problem to occur again. As you know that was exceptional and I understand that this night cannot be back to you and time is very precious...... I am really sorry for this "outside interference" in our operation and made sure that you could be compaseted for this unecceptable situation. Today the security is really aware about the situation to handle it properly. You can be confident the problem has been solve.
Thank you for your stay with us and i really hope all what has been done before your departure and the way the problem has been handled will make you confident in our brand and in our hotel.

Komentar je napisan: pre 2 dana

• Datum boravka: marta 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku TKScuba

Savet o sobi: All over water cabanas are lovely
  • Datum boravka: januara 2018., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku BigAdventurer
DOSMHV, General Manager objekta Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Komentar je napisan: 15. januar 2018.

Savet o sobi: Pay extra for a bungalow at least partway on the water.
  • Datum boravka: januara 2018., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Fred D
DOSMHV, General Manager objekta Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Komentar je napisan: 14. januar 2018.

Savet o sobi: Garden rooms are great!
  • Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku conatus
DOSMHV, General Manager objekta Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 15. januar 2018.

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Bora Bori
Sofitel Bora Bora Private Island
Na udaljenosti od 7,5 km
Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa
Prikaži cene

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort

Adresa: BP 6, Nunue, 98730, Francuska Polinezija
Broj telefona:
Lokacija: Francuska Polinezija > Društvena ostrva > Bora Bora
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani
Stil hotela:
Br. 7 među spa hotelima u Bora Bori
Br. 9 među luksuznim hotelima u Bora Bori
Br. 10 među hotelima na plaži u Bora Bori
Raspon cena: 31.454 RSD - 51.060 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort 4*
Broj soba: 55
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Expedia, Booking.com, 5viajes2012 S.L. i Agoda jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Sofitel Bora Bora Marara Beach And Private Island Hotel Bora Bora
Sofitel Bora Motu Private Island
Accor Bora Motu Private Island
Bora Bora Sofitel
Sofitel Motu Bora Bora

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?