“Lep izlet”
Komentar o hotelu Merak Mi Je

Merak Mi Je
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Krčedinu
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Nedaleko od Beograda, vrlo pogodno za lepo popodne van grada, nakon restorana u povratku obići (ako ostane para) i šoping mol u Inđiji. Jako lep restoran, čist i uredan, osoblje ljubazno, nije bila gužva kad smo bili porodično. Bašta je predivna, rustična, toaleti čisti i mirišljavi. Hrana je bila ukusna i dovoljna u porciji (nismo porodično mnogo ješni). Cena vrlo prihvatljiva, nije bilo skupo. Preporučijem svakom da svrtai.

Hvala korisniku obilazim-Srbiju2
Merakmije, Manager objekta Merak Mi Je, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. jul 2020.

Hvala Vam puno drago nam je da ste bili zadovoljni. Javite se kad budete kod nas da Vam damo karticu za klub Dvorište.

Komentar je napisan: 11. mart 2020.

U ovaj restoran sam došla sa suprugom po preporuci naših prijatelja.. Prijalo nam je da izađemo iz Beograda, ali malo je reći da smo se oduševili. Izabrali smo da ručamo u prijatnoj bašti, sa puno zelenila i cveća. Hranu smo izabrali po preporuci ljubaznog konobara. Inače se trudimo da izbegavamo da jedemo meso, ali s obzirom da recepte od mesa, smišlja sam vlasnik restorana, rešili smo da napravimo izuzetak i nismo se pokajali. Hrana je bila izuzetnog ukusa! Mogu da pohvalim i čistoću koja se primećuje u celom restoranu, ali takođe i u toaletu, što baš i nije slučaj u Srpskim restoranima.
Sve u svemu, vratili smo se prezadovoljni, napunili pozitivnom energijom, sa osećajem kao da smo nekoliko dana bili na odmoru.
Restoran za svaku preporuku.

Hvala korisniku GospodjaJan
Merakmije, Vlasnik objekta Merak Mi Je, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. mart 2020.

Hvala Vam puno, zadovoljstvo je spremati hranu za tako divne goste. Puno Vas pozdravljamo.

Komentar je napisan: 11. mart 2020.

Ovaj restoran je za svaku preporuku. Sa ukusom sređen enterijer, koji odiše toplinom i izuzetnom čistoćom. Bašta restorana urađena je u interesantnom naturalnom stilu, sa puno cveća. Idealna za boravak kada je lepo vreme, jer pruža mogućnost opuštanja i uživanja u hrani vrhunskog kvaliteta. Vidi se da je hrana pripremljena od izuzetno kvalitetnih i kontrolisanih namirnica. Poseban šmek hrani daje vlasnik restorana Boban, jer je osmišljava i priprema sa velikom ljubavlju što se i oseća prilikom degustacije iste. Obzirom da godinama posećujemo ovaj restoran, ono što zaslužuje svako poštovanje je permanentna edukacija, kao u pogledu proširivanja asortimana novih jela, velikog izbora vrhunskih vina, tako i u stalnom unapređivanju enterijera i eksterijera. Posebna pogodnost odnosi se na mogućnost noćenja u apartmanima koji se nalaze odmah pored restorana. Ukoliko imate specijalne goste, možda i iz inostranstva, slobodno ih povedite u ovaj restoran, koji će dati najbolju turističku sliku Srbije.
Za istinitost svega što je napisano, garantuju Marija i Milutin Popović -Zahar

Hvala korisniku marijazahar

Hvala Vam puno na lepim komentarima, čast nam je da ugostimo divne goste kao što ste vi. Puno Vas pozdravljamo i vidimo se uskoro!

Komentar je napisan: 14. jun 2019.

Čitam komentare, i nemogu da verujem da je neko uspeo da li iz zle namere ili neznam šta već napisati ovako nešto negativno o ovom bajkovitom mestu. Kao prvo usluga je vrhunska, hrana je zaslužila Mišelinovu zvezdicu 100% jer ono što smo mi probali u ovom restoranu, može se meriti sa najboljim svetskim kuhinjama počev od Leskovačkih specijaliteta, Sremačkih jela pa do neverovatnim čarolija od tartufa, rukole i.t.d.Izbor vina impozantan, par puta smo i prenoćili.

2  Hvala korisniku Alkapone221166
Merakmije, Vlasnik objekta Merak Mi Je, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jun 2019.

Vaš komentar je najveći kompliment koji smo mogli da dobijemo. Hvala Vam puno!

Komentar je napisan: 3. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Odlično!!! Hrana je vrlo ukusna...cene su ispod očekivanog...usluga super !!! Preporučujem svima..pogotovo na leto ...lepa basta

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku Olga250182
Merakmije, Owner objekta Merak Mi Je, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. mart 2019.

Hvala Vam puno na komentaru i oceni.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Merak Mi Je gledali su i

Merak Mi Je – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!