“Ne preporučujem”
Komentar o hotelu Lichnari

Lichnari
Rangiran na 4. mestu od 182 Restorani u Nafpliju
Komentar je napisan: 18. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Osoblje je bilo ljubazno i hrana je brzo bila spremljena.Međutim, porcije su bile nevjerovatno male.Narucili smo piletinu u paradajz sosu i hobotnicu, i dva saganakija.Nakon toga smo morali opet da jedemo jer su porcije bile kao za ptice.Ne preporučujemo restoran ukoliko želite da jedete normalno, odnosno da budete siti nakon plaćenih 30eura.Cijene u odnosu na veličinu porcije visoke.

Hvala korisniku bozidarm578
panagiotistas, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες objekta Lichnari, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. avgust 2019.

I'm sorry but you're wrong.
Saganaki 4,50 € X 2 = 9
Chicken Lixnari = 6 €
FRESH roasted octopus = 9 €
9 + 6 + 9 = 24 € not 30 €

Thanks!

Komentar je napisan: 16. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 28. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 3. januar 2020.

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 22. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lichnari gledali su i

Nafplio, Okrug Argolida

Lichnari – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!