“Relax za um i telo”
Komentar o hotelu Nataly Spa

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
Nataly Spa
Rangiran na 1. mestu od 12 ostalih vrsta smeštaja u Soko Banji
Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

Savršeno mesto za odmor i relaksaciju. Divan, manji hotel, odlično organizovan. Za sve vreme našeg 15-dnevnog boravka sve je odlično funkcionisalo, higijena je na visokom nivou uključujući i bazen i spa centar. Sobe su komforne, moderno opremljene, WI-Fi je odličan, doručak bogat, osoblje veoma ljubazno i predusetljivo, spa centar veoma dobar
uključujući i usluge masaža, lokacija idealna....Sve u svemu, pravo osveženje u hotelskoj ponudi Soko Banje. Sa zadovoljstvom ćemo se opet vraćati.

• Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Sretanka M

1923 od 26 komentara

Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

Rečima ne mogu opisati koliko sam počastvovana, a i obradovana pozivom da učestvujem u nagradnoj igri.
Dakle, u julu mesecu smo bili gosti u Vašem objektu. Naši sveukupni utisci su impresivni, ali zaista! Sam objekat, lokacija, opremljenost, bazen, spa centar, negovano dvorište puno zelenila sa šarolikim ponudama za odmor i opuštanje. Apartmani su do detalja, pažljivo, sa puno ukusa opremljeni i profesionalno se o svemu mislilo, tako da smo mi kao gosti bili prijatno iznenađeni i uživali u svemu.Osoblje Natali Spa objekta je bilo ljubazno i u svako doba dana na visini zadatka. Po povratku, rodbini i prijateljima prepričavamo da smo letovali u Monte Karlu i svima Vas preporučujemo.
Srdačan pozdrav od Tatjane Backović.

• Datum boravka: jula 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku tanjabackovic
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Uzivali smo. Ulepsali ste nam odmor u Soko Banji Vasim prelepim hotelom i ljubaznim osobljem. Svaka nasa poseta Soko Banji ce sigurno biti kod Vas. Objekat u samom centru grada, okruzen prirodnim hladom i prelep pogled sa vrha hotela.

Datum boravka: juna 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Bojana Z
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto za odmor koje nema mane! Lokacija izuzetna, centar u blizini, u neposrednoj blizini je i izletiste ,,borici„ pored hotela protice potok.... higijena na izuzetnom nivou.... za dorucak je na svedskom stolu izlozeno mnogo hrane, raznovrsno, sveze i ukusno... osoblje ljibazno.... nema guzve zbog malog broja apartmana..... sve pohvale....:-)

Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Janja2012
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za hotel Nataly,odlican ambijent,divna priroda i jos divniji zaposleni u hotelu..Jos jednom odusevljeni smo divnom prirodom i jos lepsim ambijemtom.Sve prelpruke za odmor i opustanje u ovom hotelu..idealan za porodice da decom
Sve najlepse

Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Zdravko K
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Soko Banja i okolini
Hotel Tami Residence
Br. 4 od 10 u: Niš
81 komentar
Prikaži cene

Nataly Spa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Nataly Spa

Adresa: Vojvode Misica 22a, Soko Banja 18230, Srbija
Lokacija: Srbija > Centralna Srbija > Soko Banja
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Asortiman pića Poslovni centar sa pristupom internetu Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Bazen
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 12 ostalih vrsta smeštaja u Soko Banji
Raspon cena: 7.028 RSD - 8.376 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Broj soba: 14
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Nataly Spa. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?