Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

Rečima ne mogu opisati koliko sam počastvovana, a i obradovana pozivom da učestvujem u nagradnoj igri.
Dakle, u julu mesecu smo bili gosti u Vašem objektu. Naši sveukupni utisci su impresivni, ali zaista! Sam objekat, lokacija, opremljenost, bazen, spa centar, negovano dvorište puno zelenila sa šarolikim ponudama za odmor i opuštanje. Apartmani su do detalja, pažljivo, sa puno ukusa opremljeni i profesionalno se o svemu mislilo, tako da smo mi kao gosti bili prijatno iznenađeni i uživali u svemu.Osoblje Natali Spa objekta je bilo ljubazno i u svako doba dana na visini zadatka. Po povratku, rodbini i prijateljima prepričavamo da smo letovali u Monte Karlu i svima Vas preporučujemo.
Srdačan pozdrav od Tatjane Backović.

• Datum boravka: jul 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku tanjabackovic
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Uzivali smo. Ulepsali ste nam odmor u Soko Banji Vasim prelepim hotelom i ljubaznim osobljem. Svaka nasa poseta Soko Banji ce sigurno biti kod Vas. Objekat u samom centru grada, okruzen prirodnim hladom i prelep pogled sa vrha hotela.

Datum boravka: jun 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku BojanaZ57
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto za odmor koje nema mane! Lokacija izuzetna, centar u blizini, u neposrednoj blizini je i izletiste ,,borici„ pored hotela protice potok.... higijena na izuzetnom nivou.... za dorucak je na svedskom stolu izlozeno mnogo hrane, raznovrsno, sveze i ukusno... osoblje ljibazno.... nema guzve zbog malog broja apartmana..... sve pohvale....:-)

Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Janja2012
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za hotel Nataly,odlican ambijent,divna priroda i jos divniji zaposleni u hotelu..Jos jednom odusevljeni smo divnom prirodom i jos lepsim ambijemtom.Sve prelpruke za odmor i opustanje u ovom hotelu..idealan za porodice da decom
Sve najlepse

Datum boravka: septembar 2016., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku ZdravkoK41
Komentar je napisan: 18. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Za ne zaboravan vikend zaslužno je bilo celokupno osoblje. Gotovo da smo bili tik po otvaranju centra imali smo utisak kao da već posluju godinama. Uza sve pogodnosti velelepnog izdanja sa kompletnom ponudom relaksacije.

Datum boravka: jun 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku bataci