Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Priceline
84 US$
View deal
Booking.com84 US$
eDreams84 US$
Agoda.com84 US$
Tripadvisor84 US$
Cene pružaju naši partneri po sobi sa promenljivim brojem kreveta u skladu sa pravilima objekta, a one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Nataly Spa je pravo mesto za odmor i opuštanje, okruženje prelepo, osoblje ljubazno, hrana ukusna i apartmani čisti i uredni. Blizina mermernog šetališta, kao i usluge welnesa i spa upotpunjuju odmor u Nataly Spa☺

Datum boravka: jul 2017.
Hvala korisniku Jovanka C
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Dve godine za redom smo porodicno bili gosti ove idealne vile, koja odise gostoprimstvom idealnih domacina, kulturom, higijenom i brigom za goste! Sve preporuke, jer je ona mesto na koje bi se uvek vratio i od srca preporuio!

Datum boravka: avgust 2017.
Hvala korisniku srdjanb91
Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

Savršeno mesto za odmor i relaksaciju. Divan, manji hotel, odlično organizovan. Za sve vreme našeg 15-dnevnog boravka sve je odlično funkcionisalo, higijena je na visokom nivou uključujući i bazen i spa centar. Sobe su komforne, moderno opremljene, WI-Fi je odličan, doručak bogat, osoblje veoma ljubazno i predusetljivo, spa centar veoma dobar
uključujući i usluge masaža, lokacija idealna....Sve u svemu, pravo osveženje u hotelskoj ponudi Soko Banje. Sa zadovoljstvom ćemo se opet vraćati.

Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku SretankaM
Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

Rečima ne mogu opisati koliko sam počastvovana, a i obradovana pozivom da učestvujem u nagradnoj igri.
Dakle, u julu mesecu smo bili gosti u Vašem objektu. Naši sveukupni utisci su impresivni, ali zaista! Sam objekat, lokacija, opremljenost, bazen, spa centar, negovano dvorište puno zelenila sa šarolikim ponudama za odmor i opuštanje. Apartmani su do detalja, pažljivo, sa puno ukusa opremljeni i profesionalno se o svemu mislilo, tako da smo mi kao gosti bili prijatno iznenađeni i uživali u svemu.Osoblje Natali Spa objekta je bilo ljubazno i u svako doba dana na visini zadatka. Po povratku, rodbini i prijateljima prepričavamo da smo letovali u Monte Karlu i svima Vas preporučujemo.
Srdačan pozdrav od Tatjane Backović.

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku tanjabackovic
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Uzivali smo. Ulepsali ste nam odmor u Soko Banji Vasim prelepim hotelom i ljubaznim osobljem. Svaka nasa poseta Soko Banji ce sigurno biti kod Vas. Objekat u samom centru grada, okruzen prirodnim hladom i prelep pogled sa vrha hotela.

Datum boravka: jun 2017.
Hvala korisniku BojanaZ57