“Smrad”
Komentar o hotelu Vidikovac

Vidikovac
Rangiran na 5. mestu od 8 Restorani u Soko Banji

U vazdusnoj banji ne dozvoljavaju da se otvori prozori zbog grejanja a ventilacija ne radi dok vecina pusi u restoranu.
Hrana prosecna, cene onako.
Not recomened for non smoking persons.
Tipical stinky Serbian restaurant.
At your own risk

Hvala korisniku NenadD152

Komentar je napisan: 15. jun 2020.

Prelepo mirno mesto gde ce te uzivati u svakom zalogaju. Odlicna kuhinja, dobre cene i prelep pogled na banju ucinice vas dolazak ne zaboravnim.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Kraftur0707
Komentar je napisan: 17. maj 2020.

Ресторан на феноменалној локацији са фантастичним погледом на околину. Особље ресторана љубазно и предусретљиво. Цене приступачне. Храна одлична. Препоручујем јагњетину испод сача са врућим лепињама и неком салатицом. Пун погодак. Роштиљ, такође одличан. Све свеже, топло, укусно. Све препоруке.

Datum posete: maj 2020.
1  Hvala korisniku Bojana D
Komentar je napisan: 21. avgust 2019.

Dosli smo u restoran po preporuci, stolovi u basti su bili skoro svi zauzeti, kako je bilo toplo, a mi sa malim detetom, usli smo u restoran koji je klimatizovan.
Narucili smo pice,flasirano i corbicu telecu. kako posle 20 min nismo dobili pice,podsetili smo konobara da nam donese. Doneo je tada i corbu, koja je bila uzasna,masna i neukusna. Zamolila sam za lepinju,zbog deteta, rekao je hoce cim se ispece. proslo je sat i 20 min, nismo bili usluzeni, totalno neorganizovani i nesnalazljivi, pritom, bilo je popunjeno 5,6 stolova, dva konobara nisu mogla da postignu. Sramota.
Lepinje su u medjuvremenu ispecene, ali nam nisu dali, nosili su gostima na terasi, 2 x sam pitala za lepinju zbog deteta. Uzas jedan. Najgori restoran u Sokobanji.
Hvala im svakako,jer smo onda otisli u Marco Polo pecinu,restoran sa brzom uslugom i kvalitetnom hranom,na divnom mestu. Za svaku preporuku!

1  Hvala korisniku jednamama0505
Komentar je napisan: 7. maj 2019.

Hrana i usluga u Vidikovcu su zaista sjajni. Posebno preporučujem belu vešalica, koja je bila sočna i savršeno ispečena.

Hvala korisniku Lana V

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vidikovac gledali su i

Sokobanja, Centralna Srbija

Vidikovac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!