Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Prezadovoljna sam uslugom i samim ambijentom,osoblje veoma ljubazno.Atmo sfera kao da ste kod kuce,zato sam njihov gost vec par godina unazad vise puta godisnje.Sve preporuke za ovaj objekat.Verujte da je lepsi nego na slikama koje su prikazane...

Datum boravka: avgust 2017.
Hvala korisniku cecatr
Komentar je napisan: 19. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Čist, modern i udoban smeštaj sa prijatnim i ljubaznim osobljem. Lokalitet savršen, sve vam je blizu a opet imate i potreban mir. Definitivno nesto novo i najbolje u Soko Banji. Stvarno za svaku preporuku!

Datum boravka: jul 2017.
Hvala korisniku VladimirM2038
Komentar je napisan: 18. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Lep i cist apartman koji ima cak i mini sudomasinu, na tihom mestu, fantasticno za spavanje. Dorucak odlican, osoblje jako ljubazno. Sve pohvale. Ima svoj parking, nije veliki, ali mi smo uvek uspeli naci mesto za parkiranje.

Datum boravka: avgust 2017.
Hvala korisniku MarijanaM221
Komentar je napisan: 5. septembar 2016.

Predivni apartmani, mi smo bili bas u ovom na slici. Cisto, sve novo. Dvoriste je jako lepo uredjeno, ima ljuljaske za odmor, dosta stolova u hladu za odmor, stolice za suncanje, cak i rostilj. Osoblje jako ljubazno, prava domacinska atmosfera. Inace, Soko banja za porodice sa malom decom je idealno mesto. Od mene sve preporuke za Konak Nataly, sasim sigurno cemo ponovo ici tamo. Pored grade jos jedan objekat koji ce imati i bazen, sto je svakako plus.

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku MarijaM1094
Komentar je napisan: 14. septembar 2017.

Datum boravka: maj 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom