“Najbolji restoran u Sokobanji”
Komentar o hotelu ŽUPAN restoran

ŽUPAN restoran
Rangiran na 3. mestu od 8 Restorani u Soko Banji
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Moj omiljeni restoran u Sokobanji, svaki put kad dodjem, makar i na dan, obavezan je odlazak tamo. Konobari usluzni i ljubazni, cene skroz ok za pruzen kvalitet, veliki izbor hrane, za svakoga po nesto i za sta god da se odlucite, necete pogresiti. Imaju i dnevnu ponudu kuvanih jela po pristupacnim cenama. A ono sto bih posebno izdvojila kao veliki plus, posebno sad u vreme korone, je higijena na izuzetno visokom nivou, kakvu nazalost i ne vidjam bas u svakom restoranu. Redovno se dezinfikuju stolovi i klupe posle svakog gosta i svi konobari nose maske. Takodje preporuka za palacinke u vinskom satou koje sam sad prvi put probala kod njih i odusevila se, ne stede da sastojcima uopste.

Hvala korisniku 303selena

Komentar je napisan: 16. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent. Svakodnevna ponuda kuvani jela + jela iz jelovnika. Osoblje srdačno i kulturno.
Hrana je ukusna i lepo aranžirana. Svratićemo ponovo... :-)

Hvala korisniku MarioM7263
Komentar je napisan: 20. jun 2020.

Jedan divan dan proveden u Soko Banji i Jos bolji porodicni rucak.utisci su veoma pozitivni,hrana je odlična,meni je veoma raznovrstan.usluga stvarno profesionalna.cene za kvalitet hrane koje spremaju, iskreno ispod očekivanja. Restoran za svaku preporuku!

Datum posete: jun 2020.
2  Hvala korisniku Peki035
Komentar je napisan: 7. novembar 2019.

Prijatan ambijent, moderan enterijer, čisto i uredno. Ručak za 20ak ljudi je bio odlično organizovan, usluga besprekorna, kao i hrana. Preporuka za jagnjeće sarmice, vrhunske.

Hvala korisniku Ljilja S
Komentar je napisan: 24. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Po preporuci posjetili smo restoran Zupan .Mozemo reci u ponudi koji pruza grad da ovo noje lose ali mi smo ocekivali bolje .Hrana je bas onako prosjecna .sve je bilo dosta dobro osim piletine koja je bila suva i malo pregorela .Usluga je okej .prijatni momci na nivou .Koliko imaju hvale i preporuka u gradu mi smo ocekivali bolje .a zaista i mora biti mnogo bolje jer ovaj restoran se visoko kotira u gradu .

Datum posete: oktobar 2018.
2  Hvala korisniku Jet673310

Putnici koji su gledali informacije o mestu ŽUPAN restoran gledali su i

Sokobanja, Centralna Srbija

ŽUPAN restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!