“Ružicina kujna i dostojni nastavljači!”
Komentar o hotelu Etno Kuca Kljunac

Etno Kuca Kljunac
Rangiran na 1. mestu od 2 Restorani u Brusu
Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Šardeni,autentično jelo,kao predjelo i glavno jelo-neprevazidjeno! Ružicina vruća pogača,ajvar,sokovi i jela od mesa i krompira sa Kopaonika-6 zvezdica!

Hvala korisniku Coastal20717384962

Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Jako ljubazno osoblje odlicna hrana vredi posetiti.jeli smo corbu a vrganjima domaci ajvar, pastrmku i domacu lepinju :)

1  Hvala korisniku Sasa R
Komentar je napisan: 17. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Vise puta sam bio ovde i usluga i hrana su bili za svaku pohvalu. Cela porodica koja vodi restoran se maksimalno trudi da sve bude izvrsno. Njihov restoran na samom kopaoniku je mesto sa definitovno najboljom hranom na ovoj planini. Obavezno posetiti !!!

1  Hvala korisniku Borivoje
Komentar je napisan: 4. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Vise od 20 puta sam bio u ovom restoranu.

Za ljubitelje tradicionalne srpke kuhinje i mesa pravi izbor. Medjutim ono sto iznenadjuje je i odlicna pastrmka.

Cuvena jagnjetina, i ostala jela od mesa, jaca planinska hrana sve je po mom ukusu masnije ali tako se sprema u ovim krajevima...

Usluga solidna...

1  Hvala korisniku Sumadija
Komentar je napisan: 11. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Pravo mesto da se predahne od gužve i galame savremenog sveta. Svaka preporuka za čorbice i jagnjetinu ispod sača. I da sve bude još savršenije točeno pivo od litra..

1  Hvala korisniku Traveler60110693764

Putnici koji su gledali informacije o mestu Etno Kuca Kljunac gledali su i

Brzece, Centralna Srbija

Kopaonik, Centralna Srbija

Etno Kuca Kljunac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!