Komentar je napisan: 20. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Polovinom oktobra sam sa suprugom boravila u hotelu Rojal spa u Banji Koviljači i mogu da kažem da je možda nekad davno bio kraljevski ,sad je ispod svakog proseka.Rezervisali smo relax paket sa ranim dolaskom od 12 časova i kasnim odlaskom do 18 časova.Neprijatno iskustvo smo imali već prilikom dolaska kad je suprugu i meni rečeno na recepciji da u sobu koju smo rezervisali početkom septembra i platili akontaciju, možemo da uđemo tek posle 18 časova, jer su drugi gosti trenutno u njoj.Privremeno smo upućeni u sobu na prvom spratu koja je bila mračna i gledala u zid,pritom je u sobi bilo bučno jer se u njoj čuju rashladni uređaji koji su postavljeni na zidu i služe verovatno za bazen.Znači već prilikom dolaska smo doživeli neprijatnost i pri tom osoblje recepcije ni jednog trenutka nije smatralo da treba da nam kažu "izvinite", verovatno im je normalno da jednu sobu naplate dva puta u jednom danu.Nadalje,po dolasku u rezervisanu sobu Park lux zatekao nas je dotrajao i ofucan itison. Bazen i velnes su malog kapaciteta tako da se dešava da gost nema ležaljku i mora da sedi na stolicama u sklopu kafića na bazenu,takođe u sklopu bazena ne postoji prostor da promenite mokar kupaći,to radite u vc- u ili tuš kabini.Voda u bazenu nema 30 stepeni kako se reklamiraju,nego je kao u svim redovnim bazenima - hladna.Jedina svetla tačka ovog hotela je restoran.Hrana je veoma dobra,ponuda velika,raznovrsna i veoma ljubazno osoblje.Posle svega nemam preteranu želju da se vratim na ovo mesto.

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku dragananadla
Komentar je napisan: 9. jul 2020.

Imali smo nagradu i naravno hteli smo da je prvom prilikom i iskoristimo
Ljubazno su nas dočekali i imali smo baš nezaboravno druženje i uživanje u Royal SPA centar Banja Koviljača
Pored usluge u hotelu prelepom parku i okolnom izletima kao što su
Gučevo,Etno selo sunčana reka
Manastir Tronoša
Kuća vuka Karadžića Tršić
Sve smo to obišli sami i imali mini odmor..
Zaista se može za eto tri dana videti dosta i uživati
Napunite baterije i ponovo opet nekad doći
Svaka čast za sve što smo imali u hotelu
Hvala vam i preporuke svima koji žele da dođu u banju ..

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku lukicmira8
Komentar je napisan: 16. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je pre svega dosta prljav, sobe smrde na ustajalo, posteljina, cebad i jastuci puni prasine. Mi smo trazili dvokrevetnu sobu sa kreveticem za bebu, a dobili sobu sa tri kreveta i zaglavljenim (izuzetno prljavim) kreveticem izmedju zida i kreveta, tako da nije moglo da mu se pridje ni sa jedne strane... na dorucak i veceru ako dodjete pri kraju termina, vrlo je verovatno da cete ostati gladni, jer jela skoro uopste da ne ‘obnavljaju’. Wellness deo ima potencijala, ali je i tamo higijena krajnje upitna. Mi smo imali i tu nesrecu da boravimo zajedno sa mladim kosarkasicama koje su tu bile na pripremama, a svako vece su do pola noci vristale, lupale i drale se po hodnicima, a da niko na to nije reagovao. Hotel navodno ima 4 zvezdice, a realno zasluzuje 2.

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku ljubichica
Komentar je napisan: 18. februar 2020.

U ovaj hotel dolazimo odavno, ovo nam je bio peti dolazak, ali smo izuzetno neprijatno iznenađeni odnosom osoblja iz spa-centra. Osoblje je inače u redu, imali smo problem sa ponašanjem i odnosom gospođice iz spa centra koja je izuzetno drska i neprofesionalna. Rezervacije u spa centru nisu moguće čak i za parove sa decom, i to je u redu... ali to izgleda ne važi za sve. Kada je nakon našeg insistiranja uklonjena rezervacija sa jedne ležaljke, prvo nas je zamolila da se sa bebom od 3 meseca pomerimo na drugu, tek oslobođenu ležaljku, kako bi ponovno zauzela mesto za nekog drugog. Tri sata niko nije dolazio na te zauzete ležaljke, a drugi ljudi su uporno čekali da se neko mesto oslobodi. Kada smo poručili kafu nije nam ni rečeno da je stigla, suprugu nije pozvala na vreme za masažu iako su iz spa centra pitali ko je iz sobe 311, a takođe je nakon toga uklonila njen peškir sa ležaljke. Znači za nekoga može da se čuva ležaljka 4 sata, a za neke druge ne može ni za vreme masaže. Ostavili smo primedbu na recepciji, ali smo dobili samo jedno jadno izvinite?! Inače hotel je odličan, hrana je ukusna i obilna, verovatno ćemo doći ponovo, ali se nadam da onu gospođicu sa recepcije spa centra više nećemo videti u hotelu.
Stop se ostalih detalja tiče: 1. većina masera je priučena, ni blizu prave kvalitetne masaže. Napomenuo sam da volim jaču masažu, na šta je maser odgovorio da je umoran. Poštujem, ali onda to treba da se rešava tako da se ljudi malo odmore između dve masaže. Platio sam sportsku masažu, a dobio neku varijantu relax masaže. 2. Konekcija na wifi je komplikovana, preko facebook ili email logovanja, umesto preko šifre. 3. Sobe su trebale biti čistije. Uzeli smo deluxe apartman, najavili da dolazimo sa malom bebom od 3 meseca, a dobili smo apartman sa stepenicama, koje su nam otežavale kretanje sa kolicima. 4. Hrana je raznovrsna i ukusna, ima dovoljno jela za svakoga ko voli dobru kuhinju.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku NebojsaZubovic
Komentar je napisan: 8. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel u centru, pored predivnog banjskog parka.Sobe ciste, malo stariji namestaj, cisto kupatilo, usluga dobra, hrana bi mogla biti raznovrsnija, da se cesce obnavlja švedski sto.
Ali okolina divna, park uređen, verovatno je u toku proleca jos lepši.U blizini reka Drina idealna za odmor, svaka preporuka!

Datum boravka: decembar 2019.
Hvala korisniku Neverica