Komentar je napisan: 29. avgust 2020.

Pravo mjesto za odmorit mozak iz uzavrele gradske gužve, hrana obilata, muzika svako večer uživo. Krajolik živopisan, neovisno o doba godine, nekako u jesen sve oživi, od lišća do rijeke, boje unesu mir u tijelo i dušu,

Datum boravka: oktobar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku strujna
Komentar je napisan: 1. jul 2020.

Boravio sam u junu 2020.Isticem da je smestaj u jako losem stanju i zreo za renoviranje. U sobama se oseca miris vlage, jako je vruce, nema klime. Ceo inventar u sobama je dotrajao. Koristio sam polupansion gde nam je menadzerka etno sela rekla da mozemo da konzumiramo sve iz menija dok smo od strane konobara naisli na drugacije misljenje. Smatram da bi bilo lakse da su napravili poseban meni sta moze a sta ne.Ambijent etno sela je ok i ok je za odlazak na rucak ili kafu.

Datum boravka: jun 2020.
2  Hvala korisniku MladenV78
Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Sunčana reka je veliki kompleks sa rezličitim sadržajima i sportskim terenima uz samu Drinu. Veliki etno restoran sa umerenim cenama i obilnim porcijama. Mesto za porodicu ili druženje sa prijateljima.

Datum boravka: maj 2019.
Hvala korisniku Laki1955
Komentar je napisan: 2. oktobar 2019.

Izabrali smo kao mesto za jednodnevni izlet sa decom. Docekalo nas je da skoro 80 posto aktivnosti koje se nude na saju ne rade, Deca su se \smorila a i mi . Sem okoline i lepote prirode nista posebno.Malo konobara za sve se ceka tesko dolazis do informacija. sve uu svemu mozete posetiti mesto kao usputnu stanicu za kafu i da vidite kako izgleda za vise od toga ne preporucujujem

Datum boravka: septembar 2019.
Hvala korisniku Ana V
Komentar je napisan: 4. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Nismo se nimalo razmišljali gdje ćemo za doček, rezervacije i krenuli smo do naše destinacije.
Sunčana reka.
Bili smo već,pa smo opet poželjeli baš tu da dočekmo i ovu Novu!Pred doček padala je kiša,ali nije remetila naše raspoloženje,stigli smo do naše destinacije, ljubazno osoblje pokazuje nam našu kućicu Mika.. ostavljamo stvari kišobran u ruke i pravac do Šotrine plaže kišica pada.
A dole prelijepa Drina i njen huk,Bože ljepote samo,da slušaš, gledaš i uživaš..vratili smo se do naše kuće da se malo spremimo za doček.. predjelo glavno jelo vino muzika sve najbolje ..svaka čast .
Dočekali smo i novu 2019 tu.. ujutru imamo iznenađenje Sunce nas budi mami da ostanemo ..eh još lepši dan..
Tradicionalni način kuvanja pasulja,kuvanog vina i rakije ,pečene štrudle, vožnje fijakerom,sve to pored Rijeke Drine.
Na Šotrinoj plaži..ne može se opisati samo doživeti..uveče repriza nove godine.
Sve kako dolikuje jednom ovakom ambijentu..
Ali,sve što je lijepo kratko i traje.
Treba se vratiti obavezama uz želju da se ponovo vratimo.. preporučujem svima koji nisu bili da se uvjere u ovo sve ..

Datum boravka: januar 2019.
Hvala korisniku lukicmira8