“Vidikovac”
Komentar o hotelu Etno Konak

Etno Konak
Rangiran na 4. mestu od 19 Restorani u Jagodini
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Napolju su separei ili Sadrvani, uzuzetni i jedinstveni za sedenje, uzivanje u hrani i pogledu. Unutra je klasican etno stil blago zagusljiv, i terasa sa koje se pruza lep pogled na jedan deo grada, pravi vidikovac. Hrana je ukusna, porcije su obilne a cene korektne, to je glavni benefit ovog restorana. Imaju i stara domaca jela, zaista je prijatno sedeti i konzumirati hranu ako ste odabrali dobro mesto.Ono sto kvari dozivljaj to je dugo cekanje hrane i osrednja usluga sa mnogo gresaka, jer uvek ima novih tj mladih konobara ili su to deca na praksi ja zaista ne znam ali se to tako ne radi. Ispravite ove dve stavke pa ce sve biti na svom mestu. Srecno

Hvala korisniku kanelim

Komentar je napisan: 16. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Cekali konobara 30 min da pridje stolu, 90 min cekali corbu, posle toga hrana naravno nema nikakav ukus.

Konobar se nepristojno obraca sa "brate", a nije mi poznato da smo braća.

1  Hvala korisniku markoj207
Komentar je napisan: 7. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Lepo uređen restoran u etno stilu, u kombinaciji sa odličnim pogledom. Meni klasičan, roštilj super, porcije velike, usluga dobra, cene više nego ok. Iako se nalazi iznad grada, nije problem doći pešice. Sve preporuke

Hvala korisniku Sinisa M
Komentar je napisan: 6. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Izuzetna lokacija, prelep pogled. Prijatan etno ambijent. Odlična jagnjetina ispod sača. Uslužno osoblje. Dođite kolima jer je na vrhu brda

Hvala korisniku pmatovic
Komentar je napisan: 1. maj 2019. sa mobilne aplikacije

1.maj 2019, nema parking gde da se parkira, konobari izgubljeni u vremenu i prostoru, zagušljivo kao u gasnoj komori, umireš od duvanskog dima i smrada.

Samo pogled vidikovac što vredi...

2  Hvala korisniku airandearth

Putnici koji su gledali informacije o mestu Etno Konak gledali su i

Jagodina, Centralna Srbija

Etno Konak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!