“Zaista volim ovo mesto”
Komentar o hotelu Mali Raj

Mali Raj
Rangiran na 1. mestu od 19 Restorani u Jagodini
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Putujem mnogo po Srbiji i van.
Perfektna kafana, nenametljiva atmosfera i VANSERIJSKI DOBRA hrana.
Dobri konobari.
Malo je problem za parking.

1  Hvala korisniku TweetyJAG

Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Sve što smo poručili je bilo odlično, pogotovo pohovane paprike i urnebes salata. Cene su i više nego prihvatljive, konobari prijatni, usluga brza. Hvala puno na lepom ručku :)

1  Hvala korisniku karadzicsara
Komentar je napisan: 23. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Nije loše. Usluga je dobra, brzo spremaju. Kvalitet hrane nije baš nešto. Cena je previsoka u odnosu na kvalitet

Hvala korisniku _kefaloo
Komentar je napisan: 4. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Po prvi put da nas dosadašnje recenzije nisu slagale, sve pohvale za restoran, hranu i uslugu! Umesto lepinje dobijete vruću pogaču, kojoj je baš teško odoleti..! ☺ Preporučujem svima!

2  Hvala korisniku Korisnica
Komentar je napisan: 9. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Preko 20 godina sam gost ovog restorana i za svo ovo vreme je kvalitet ostao isti a cene pristojne.To je nasa prava kafana sa kvalitetnom hranom i bzrom i odlicnom uslugom,ubedljivo najbolji u Jagodini.

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku Zvonko L

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mali Raj gledali su i

Jagodina, Centralna Srbija

Mali Raj – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!