Treci put smo ovde!

Pobeze mi post! Al ajd ponovicu, ukratko... dovoljno je reci da smo treci put... slatka plaza... pročitajte više

Komentar je napisan: 27. avgust 2018.
Magdalena M
pefki beach

Komentar je napisan: 15. februar 2017.
dekila71

Komentar je napisan: 15. februar 2017.

lepa plaza,mirno more,divan zlazak sunca.Plaza je uredjena i postoje tusevi i kabine za presvlacenje..Mesavina je sljunka i malo peska.

Datum aktivnosti: avgust 2016.
1  Hvala korisniku dekila71
Komentar je napisan: 4. septembar 2016.

Jos uvek nije sredjeno kako treba , ocigledno mi nismo navikli na ovoliko kamenja, jedino sto je dobro to je cista voda.........

Datum aktivnosti: avgust 2016.
1  Hvala korisniku tajapetm
Komentar je napisan: 9. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Komentar je napisan: 8. jul 2019.

Datum aktivnosti: jul 2019.
Komentar je napisan: 5. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: jul 2019.