Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Hotel je dosta zasterao i ne moze da se poredi sa modernijim hotelima,odnos osoblja ispod proseka, jedino sto izvlaci ovaj hotel je onaj ogromni bazen koji se mnogo svidja deci i porodicama koje posecu ovaj hotel. Hrana prosecna.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku MaaakiR
Komentar je napisan: 7. jul 2019.

Da mogu, dao bih " 0 " ,smestaj,namestaj,odnos personala i uslovi ,kao u nekoj drzavi SSSR pre 50 godina...Ovde kao da je vreme stalo ,ali u to vreme -vreme hladnog rata,sto je najgore personal ,pogotovu t.z.v.šef konobara u restoranu -mislim da se zove Ivan ,misli da je ugostiteljstvo ono kad prodajes pivo i sokove i to kako ti zelis i kad zelis -sa 2,5 razreda osnovne škole...
Vrhunac svega je bio kad su se u sred večeri i pune bašte gostiju ,koji nazalost nemaju gde drugde da izadju,POTUKLI GLAVNI ROŠTILJ MAJSTOR I KONOBAR na ocigled svih gostiju.
Ispocetka je svima izgledalo kao neki performans koji su smislili da zabave goste,ali kad su pocele da sevaju pesnice i razbijeni nosevi-ljudi su poceli da ustaju i napustaju restoran - B R U K A ...
I mi hocemo turizam ???

Ja bio - sada i nikada vise u ovom zivotu.

A sto se tice t.z.v.šefa restorana -moj savet ,da zavrsi prvo osnovnu skolu pa onda moze da prodaje limunadu...

Datum boravka: jul 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
2  Hvala korisniku enolagej
Komentar je napisan: 15. jun 2019.

Hotel pristojan na lepom mestu sa prostranim parkingom.Citav kraj je predivan.Dorucak je obilan i raznovrstan -rucak i vecere skromniji .Hotel nudi ceo medic.tretman a poseduje i zatvoreni i otvorene bazene(mazanje lekovitim blatom) -ulaz za hot.goste se ne placa sem lezaljki .Uvece je predivno sedeti u basti -bila je ziva muzika a palacinke za 10 .Inace hotel je privatizovan (Grcki) i trebace jedno solidno ulaganje da bi se podigao nivo .Preporucujem posebno mladima sa malom decom.U blizini je rodno selo DJ.Zivojina Misica i Ravna Gora .

Savet za sobu: Ja sam bio u sobi na 2 spratu sa pogledom na glavni ulaz i sa klimom.
Datum boravka: jul 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Partizanovac
Komentar je napisan: 2. avgust 2017.

Dala sam Hotelu Vrujci ocenu 3, i ako on iskreno zaslužuje manje.
Sve je divno osim stanja hotelskih soba koje zaista ne zaslužuju ni jednu ocenu više od 0.
Nažalost je tako, sobe verujem da nikad nisu renovirane niti je nešto u njih ulagano.
Posteljina i peškiri su iscepani, slavine ne rade ili cure. sav nameštaj je prastar , klimav i uglavnom ne funkcioniše. Postoje lampe, jedna može da se upali, druga ne. Daska za WC šolju ne postoji ???
Na podu je itison, ulepljen od žvaka tako da bosim nogama ni slučajno ne smete da hodate.
Hrana je vrlo jednostavna i skromna, mali izbor ( dve vrste jela za ručak i večeru).
Za doručak švedski sto, koji je sasvim solidan i dobar.
Eh, postoji terasa sa predivnim pogledom i brezom koja vam pravi divan hlad.
Sama banja nema nikakvih sadržaja osim dobrog bazena.
Ono što zaista veliki + je da bazen svako veče prazne , čiste i ponovo pune, zaista svako veče.
Sigurno je da u sam Hotel Vrujci nikada više neću otići. U banju da, ali verovatno neki privatni smeštaj .
Ipak moraju se uzeti u obzir cene ovog hotela koje su jako pristupačne , tako da na kraju dođete do onoga " koliko para toliko muzike ".

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku Alex12052015
Komentar je napisan: 1. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel deli sudbinu ostalih drzavnih hotela koji su prepusteni trzistu. Bez znacajnih ulaganja I ne moze biti u boljem stanju. Ko ne trazi savremen hotel sa takvom uslugom ovde moze dobiti sve za jedan miran vikend. Bazan I restoran u sklopu, parking, recepciju. Cena bi mogla biti niza za pun pansion I pogotovo za dodatne usluge

Datum boravka: maj 2017.
6  Hvala korisniku DjordjePetrovic