Komentar je napisan: 28. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Putujuci kroz Crnu Goru svratili smo i do Tivta ( hotel Palma)
Hotel na lepom mestu, parking moze dosta bolji, ulazak u hotel docekalo nas je ljubazno osoblje koje je pomoglo oko smestaja.
Sobe malo manje ali lepo uredenje i ciste, svakodnevno odrzavanje.
Prdnje sobe imaju predivan pogled na zaliv.
Plaza u sastavnom delu hotela, gratis lezaljek kao i peskiri. Potrebno je ponekad ocistiti samu plazu
Hrana u hotelu je koretna ali ne savrsena.
Sve u svemu vise od dobrog
Preporuka iz vise razloga (pozicija, higijena, ljubaznost)

Datum boravka: avgust 2018.
2  Hvala korisniku djordjepejic
Komentar je napisan: 27. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Lokacija odlicna, sobe su takodje odlicne i renovirane, dorucak na bazi svedskog stola. Hotel super izgleda, u odlicnom stanju. Odlicna terasa na prvom spratu uz pogled na more. Ima privatnu plazu, samo jedina mana je prljavo more.

Datum boravka: avgust 2016.
Hvala korisniku Onix T
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 18. jul 2014.

Hotel je idealno smešten na obali, prelepa lokacija. Osoblje je srećno i voljno da pomogne, malo govore engleski. Sobe su čiste ali fali im malo pažnje. Nemojte biti u zabludi što se tiče imanja, daću vam primer: tuš kabine neke imaju vrata, a neke nemaju. Sobe su male klima je radila. Ako ste zadovoljni čistim krevetom i ne treba vam mnogo više, fantastičnim mestom na obali okeana, biće vam dovoljan, ali ako želite malo lukzusa, tražite na drugom mestu. Ali moram da kažem da sam odseo ovde iako inače nikada ne bih rezervisao ovde, to nije bio moj izbor jer je sve organizovano kao grupna rezervacija, ljudi su srećni i spremni da vam pomognu. Dao bih mu 2/3 zvezdice.

Hvala korisniku Mad101
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com.au. Prikaži original
Komentar je napisan: 13. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: februar 2020.
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Datum boravka: novembar 2019.