“Profinjeni”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 13. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ugodan restoran, izuzetno prijatno i ljubazno osoblje. Lako se dođe, obzirom da je uz glavnu cestu.
Kušali smo platu Delicije, od izabranih pozicija mesa. Fantastično pripremljeno, izuzetno meso, lijepo servirano.
Otkriće je savijača od krušaka, nešto novo, jednostavno, a opet jako ukusno, i malo drugačije.
Mjesto gdje se poželite vratiti.

Hvala korisniku enoteka1996

Komentar je napisan: 17. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Izvrstan domaći subotnji ručak. Uvijek na kraju naručimo isto, ali uvijek se zaželimo domaće juhe i izvrsnog Bečkog i Zagrebačkog.
Goveđa juha izvrsna, juha od vrganja fantastična!!
Zagrebački i Bečki uvijek savršeni

Ono sto klinci obožavaju je couver - Zlevka, uvijek pojedu i naše;)

Usluga brza i super ljubazno osoblje

Hvala korisniku gordana_608
Komentar je napisan: 2. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana prosjecna, cekanje dugo..... ne bas dojmljivo. Prije razocarenje nego odusevljenje. Poznati Zagrebacki.... najtanje purece meso koje sam ikad susrela, punjeno sirom i sunkom vece debljine od mesa....

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Nikolina2012
Komentar je napisan: 6. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Iako smo bili bez rezervacije, srdacno smo bili primljeni i posluženi bez obzira na pun restoran.Porcije velike, jako ukusno, posluga odlicna.Bili smo jako zadovoljni i kad nas put nanese u te krajeve, sigurno cemo opet svratiti.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Maja K
Komentar je napisan: 2. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran sa dovoljnim parkingom. Često potrebna rezervacija. Osoblje ljubazno i susretljivo. Porcije su obilne i vrijede za tu cijenu. Za preporučiti.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku zarko2018

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ribič gledali su i

Zabok, Krapina-Zagorje County
Sveti Kriz Zacretje, Krapina-Zagorje County

Donja Stubica, Krapina-Zagorje County
Oroslavje, Krapina-Zagorje County

Ribič – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!