“Osvrt”
Komentar o hotelu Restoran Citadela - ZATVORENO

Restoran Citadela
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 28. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Strašno ne profesionalna i spora usluga, svako malo nestaje struje. Desert se čeka 40 minuta, konobari kao da ne postoje, nikada ne dolaze pitati dali je sve u redu ili treba li jos sto.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Vlatko L
Sebastijan L, Owner objekta Restoran Citadela, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. jul 2017.

Poštovani gospodine Vlatko,

ispričavamo se zbog propusta koji su se dogodili!
Nadamo se kako će te nam pružiti još jednu priliku da se trudimo našim gostima pružiti kvalitetnu uslugu!

Komentar je napisan: 7. februar 2017.

Uz putovanje stali smo na kratki odmor uz piće. Kad je konobar shvatio da nećemo jesti , ugostio nas je bez interesa , naplatio piće, bez pozdrava smo otišli. Vrlo loš osjećaj.

Datum posete: avgust 2016.
3  Hvala korisniku zarko661
Komentar je napisan: 31. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Lijep ambijent, izrazito niske cjene i poprilicno velike porcije stvarno fine hrane. Isprobali smo smudja, perket i mesne plate i sve je bilo izrazito ukusno. Bolja kvaliteta i nize cjene u odnosu na druge restorane u baranji. Jedini minus bio je poprilicno nezainteresiran i ne pretjerano ljubazan konobar

Datum posete: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku Marko Š
Komentar je napisan: 26. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. oktobar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Citadela gledali su i

Kopacevo, Osijek-Baranja County
Vardarac, Osijek-Baranja County