“Loše osoblje”
Komentar o hotelu Aerodrom Gostionica Wine House

Aerodrom Gostionica Wine House
Rangiran na 34. mestu od 81 Restorani u Island of Vis
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana ukusna, ali količina, kvaliteta i prezentacija nikako ne opravdavaju takve cijene. Posluga nemotivirana, bez interesa i ljubaznosti. Više od 15 min čekali smo da nas konobarica primjeti i zatražimo račun, mahali rukom, ali konobarica ignorira. Uopće nema uvid u situaciju za stolvima na terasi. Inače ambijent veoma ugodan i hrana dobra, ali preskupa. 5 feta pršuta 80 kn.

Hvala korisniku lotte_464

Komentar je napisan: 22. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Nevjerovatno mjesto koje svakako treba posjetiti. Mirno, opustajuce i jednom rijecju idilicno... Sve preporuke i ukoliko vas put navede obavezno stati i probati odlicnu salatu od hobotnice!

Hvala korisniku hrvojes710
Komentar je napisan: 17. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Za ovo mjesto smo čuli od prijatelja koji su rekli da obavezno moramo da odemo jer Aerodrom ima neki peti element i zaista je tako. Atmosfera je smirujuca, vino odlično, gospođa Dobrila koja vodi posao jako prijatna. Uz vino i ćaskanje sa gospodjom Dobrilom smo tu proveli jedno divno popodne. Preporuka za sve romantične i nostalgicne da odvoje malo vremena i posjete ovo mjesto.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Danijela S
Komentar je napisan: 22. avgust 2019.

Komentar je napisan: 15. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aerodrom Gostionica Wine House gledali su i

Vis, Island of Vis

Aerodrom Gostionica Wine House – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!