“Najbolji na otoku”

Pojoda
Rangiran na 5. mestu od 35 Restorani u Vis
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 30. jun 2017.

Ovdje nema greške. Hrana je odlična , usluga vrhunska, ambijent ugodan. Bili smo na večeri i jeli ribu (kovača) na lešo. Prefino. Kućno vino je odlično, cijena jednaka drugim lokalima. Svakako se vraćamo i preporučamo.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku zarko661

Komentar je napisan: 25. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Odlicni konobari,savrsena hrana i ugodan ambijent! Definitivno bih ponovno posjetila,preporucam svima

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku 778ElenaB
Komentar je napisan: 24. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Svjeze namirnice... Riba izuzetno spremljena a riblja juha prefina... Imaju svoje masline koje su top :) osoblje izvrsno

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Fran D
Komentar je napisan: 27. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Sa društvom smo bili u"Pojodi".Dočekani smo sa prijateljski naklonjenim osobljem,majstorski izabranim i predloženim jelovnikom,savršeno spremljenom ribom,juhom i raznovrsnim"prilozima"predjelima i originalnim kreacijama koje decentno spajaju tradicionalnu i modernu mediteramdku kuhinju.Od rasvjete do nasmješenog konobara,do mirisnog damastnog stolnjaka i pitkoga Viškoga vina...moglo bi se još dslje i pisati..nebi bilo dosta!Odista za uživanje!!Svaka čast!Bravo i hvala

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku Karin B
Komentar je napisan: 24. septembar 2015.

Slikoviti restoran sa puno zelenila i profesionalnim osobljem i odličnom hranom. Ovdje smo jeli nekoliko jela: bronzinić , škarpinu i kovača na lešo, salatu od hobotnice i sve je bilo odlično. Ovdje ne možete pogriješiti u izboru. Cijene su kao i u ostalim boljim restoranima na Visu.

Datum posete: jun 2015.
Hvala korisniku zarko661

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pojoda gledali su i

Vis, Island of Vis

Vis, Island of Vis

Pojoda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!