“Vecera za 10”

Rangiran na 5. mestu od 33 Restorani u Vis
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna lokacija, super ambijent, hrana za prste polizat. Mi smo uzeli 2 riblje juhe za predjelo, prefine obje, ali previse za nas dvoje. Glavno jelo-pokazu vam ribu, savjetuju... ma odlicno. Definitivno preporucujemo

Hvala korisniku Zhasmin91

Komentar je napisan: 12. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Veliki izbor vrhunskih toplih i hladnih predjela.
Glavna jela strašno ukisna , usluga na nivou i prihvatljive cijene.
Za svaku preporuku

Hvala korisniku lkovac5
Komentar je napisan: 3. januar 2020.

Prelijepo uređen i otvoren restoran.
Meni je Pojoda jedan od najboljih restorana na Visu!!! Uvijek jedem fažol i "manistru" na brudet i brudet od sipe... Pojoda ima jako ljubazne i dobre konobare... Hvala vam!!!

Hvala korisniku Katarinica
Komentar je napisan: 26. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran. Hrana je bila jako ukusna. Konobar ljubazan ambijent prijatan. Rado bih se vratio. Sve preporuke

Hvala korisniku ARS_MNE
Komentar je napisan: 8. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Lignje przene + lignje sa zara, jedan pomfri i dva pica 450,00 kn ?
Lignje su bile kao ledove zamrznute, tartar su naplatili 25 kn , pogledati sliku ispod !!
Uz lignje sa zara nejde niti, persin niti cesnjak, niti limun ??
Uzas

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Filip K

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pojoda gledali su i

Vis, Island of Vis

Pojoda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!