Stiniva Cove
Stiniva u srcu sezone

Komentar je napisan: 2. avgust 2018.
Dragica R
Priroda

Komentar je napisan: 9. septembar 2018.
augustinsimic
Gangelt, Nemačka

Komentar je napisan: 9. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Savrsena igra prirode, cak pomalo nestvarno. Preporucio bih dolazak s kopna jer je prizor i dozivljaj jedinstven. Vecina se zali na prevelik broj lnudi ali nemozete ocekivati da cete doci s brodom i biti sami na plazi jer ima i vise koji tako razmisljaju. Dignite se malo ranije i spustite se kopnom.. Ako zelite taj osjecaj prazne prekrasne stinive morate nesto i uciniti za to!

Datum aktivnosti: septembar 2018.
Hvala korisniku augustinsimic
Komentar je napisan: 2. avgust 2018.

Zanimljiva, možda ima malo gužvice ljeti, ali opet ne previše - prijedlog ako dolazite s brodom zgrabite koju kunicu negdje za birc ili sendvić na obali.

Datum aktivnosti: jul 2018.
Hvala korisniku Dragica R
Komentar je napisan: 21. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Ako dolazite kopneneim putem obavezno uzeti tenisice. Spust je strm i na djelovima zahtjevan. Stjene rade prirodni hlad i more je bistro. Plaza koju morate posjetiti. Obavezno probati vino u obliznjoj konobi...

Datum aktivnosti: jul 2017.
1  Hvala korisniku O9308VPmariob
Komentar je napisan: 18. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Plaža je još ljepša nego na slikama. Pomalo skrivena i u pred- ili podsezoni najljepša! Budući da joj nismo mogli pristupiti s morske strane jer nismo imali barku, odlučili smo se spustiti pješke. Staza je označena ali strma i grbava. Potrebno je uzeti čvrste cipele (ja sam se u sandalama malo namučila, ali je izvedivo). Iznenadio nas je malen beach bar koji život znači ukoliko se ne sjetite uzeti vodu! Cijene su mrvicu skuplje ali očekivano i opravdano.

Datum aktivnosti: jul 2017.
2  Hvala korisniku Petra M
Komentar je napisan: 20. decembar 2019.

Datum aktivnosti: septembar 2019.