Nezaboravno iskustvo

Prošli smo tjedan suprug i ja boravili na Visu. Željeli smo istražiti Vis, vidjeti i naučiti nešto... pročitajte više

Komentar je napisan: 8. avgust 2020.
896marijanaj
Rijeka, Hrvatska
Vojna tura Visa

Komentar je napisan: 24. jul 2020.
ElvisDzomba
Zagreb County, Hrvatska

Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Pored svih drugih znamenitosti koje Vis ima za pokazati, svakako bih preporučio odlazak na vojnu turu Visom sa Visit agencijom. Naš vodič Tomislav nas je kroz zanimljiv način proveo kroz povijest otoka, pokazujući razne znamenitosti. Izlet je prikadan za sve uzraste, osim male djece u kolicima. Tomislave, hvala na trudu i entuzijazmu koji ulažeš u ovo što radiš. Do slijedećeg druženja....

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku ElvisDzomba
Komentar je napisan: 22. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Imali smo takvu sreću da nas je vodio "barba Neno". Čovjek koji je 90-tih otkrio i istražio do tada skrivene lokacije otoka Visa. Uživali smo u svakom trenutku obilaska, mi odrasli i naša djeca. Barba Neno nam je uspio prenijeti njegovu strast spram povijesti otoka na kojem je odrastao i iz prve ruke nam otkrio sve "tajne".
Za preporuku svima, nadamo se još jednom uživati u ovakvoj turi... Vjerujemo da ima još lokacija koje treba istražiti. Hvala od ❤️

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku vjekoslava b
visitvis, Manager objekta Visit, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. avgust 2020.

Hvala vam!

Komentar je napisan: 5. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je tura koju obavezno morate obici!Divan vodic sa toliko imformacija da ce vam biti drago da ste izabrali Vis od svih ostrva!Ja sam odusevljena celom turom i super sam se provela!Sve pohvale!

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku ljubicaiv1608
visitvis, Owner objekta Visit, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. avgust 2019.

Bok, hvala, pozz..

Komentar je napisan: 24. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican izlet koji treba svakako iskusiti...
Neno, kao rodjeni Visanin, je odlican vodic s hrpom znanja i poznavanjem povijesti otoka, te samih objekata. Obrazovan i kulturan tip s kojim ovo putovanje po otoku prodje u trenu, a pozelis da traje i traje...
Sve pohvale i svakako preporucam. Ukoliko dodjete na Vis svakako posjetiti*****

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku hrvojes710

Pozdrav, hvala puno!!

Komentar je napisan: 6. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Prekrasan izlet, upoznavanje tajni prekrasnog otoka Visa! Super provod, odlična zabava uz ucenje :)
Cista petica za organizatore! Svakako savjetujemo svima koji posjete Vis da posjete i ovu turu :)
Tomi & Petra :)

Datum aktivnosti: avgust 2017.
Hvala korisniku Petra F