“"Čokoladna torta"”

Konoba Portun
Rangiran na 1. mestu od 3 Restorani u Potomje
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 4. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Izvrstan izbor deserta. Posebno me se dojmila čokoladna torta sa šlagom koja je pravi izbor za vruća ljetna poslastica i osvježenje.

Hvala korisniku Lovro G

Komentar je napisan: 4. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Izvrsna večer u Konobi ,živa muzika sa dalmatinskom i stranom muzikom , riblja plata i vino Dingač ...atmosfera za pamćenje.Preporučam da pođete na večer kad je muzika.

Hvala korisniku Vlatko P
Komentar je napisan: 4. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Jeli smo dvaput specijalitet konobe Portun Biftek Dingač,i oba puta bio je izvrstan.... Savršen spoj stvara super okus koji vas zasigurno neće ostavit ravnodušnim...Izvrsno

Hvala korisniku roko19h50
Komentar je napisan: 11. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Bili smo dvaput u ovoj konobi i svaki put nam je bilo izvrsno. Prvi put smo jeli peku od hobotnice,a drugi ribu sa gradela,i oba puta smo bili prezadovoljni. Sigurno ćemo se ponovo vratiti. A.S Superrrr

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku vladimirs301
Komentar je napisan: 8. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Savršeno mjesto za se opustiti i uživati u morskim delicijama i vinu.Sigurno ćemo se vratiti ponovo.Ovo je mjesto za preporučiti svakome. I.F......Portun❤️

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku ingrid f

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Portun gledali su i

Potomje, Dubrovačko-neretvanska županija
Trstenik, Peljesac Peninsula

Potomje, Dubrovačko-neretvanska županija

Konoba Portun – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!